Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skizofrén? De komolyan, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skizofrén? De komolyan, ezt miért csinálta? Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Tegnap még minden rendben volt, este 7 órakkor még nevetgéltünk, jaj kisszivem, jaj nyuszikám, tütütü. Egy óra múlva mentünk megágyazni, de már akkor láttam rajta, hogy van valami. Befeküdt mellém, nem szólt semmit, így rá kérdeztem, hogy mi a baj. Nem szól semmit, néma. Ölelem, puszilgatom, bújok hozzá, kérdezem mi a baj, de nem szól semmit, sőt, elkezd zokogni. Már ideges voltam, mondom mondjad már mi történt ne idegesíts, mi a baj, ki halt meg, mi van? Nagysokára azt mondja, hogy nem jó velem, sok a rossz, egyedül akar lenni. Én sokkot kapok, próbálnék beszélni vele, de nem mond semmit, néma, sőt, elhúzódik az ágy szélére, mintha leprás lennék. Noszogatom, hogy mondjon már valamit, hogy ez hogy jött, van valaki vagy mi van, erre leordítja a fejemet, hogy nincs miről beszélni, feküdjek már le, mert ő korán kel. Jó.


Másnap felhív és csodálkozva, már-már csalódottan azt mondja a telefonba, hogy hát ő várta, hogy én felhívjam. Mondom, hogy nem hívtam, mert tegnap elég bunkón lerázott. Azt mondja ő nem volt bunkó, de ha nem akarok vele beszélni hát úgy is jó, és mint az áldozati bárány úgy rámtette a telefont.


Szerintetek?


2015. okt. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
drámakirálynő
2015. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ez nem skizofrénia, egyszerűen csak van valami problémája, amit valószínűleg még magának sem tud megfogalmazni. Sok-sok türelemmel, együttérzéssel lehetne segíteni feltárni a problémát.
2015. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, azt nem írtam, hogy én vagyok a nő.


Ezek után hogy viselkedjek vele szerintetek? Tegyek úgy mintha nem történt volna semmi? Vagy ne foglalkozzak vele, hagyjam egyedül, ahogy kérte? Vagy mit csináljak? Mert magától úgyse fog mondani semmit.

2015. okt. 1. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon emlékeztet a viselkedése anyukáméra, de anyukám tényleg beteg. Ha a te párodnál is ez kezd alakulni, akkor részvétem. De remélem, inkább csak pocsék estéje volt, és hülyeséget beszélt.
2015. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez furcs gyakran viseljedik igy?ez telleg beteges viselkedes.
2015. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég gyakran :/
2015. okt. 1. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Pasikra ez nem jellemző. Először azt hittem, ő a nő. Nekem is az uccsó -szintén pasi- volt ilyen. De ő tényleg skizo volt. Szóval lehet, h a Tiéd is az.
2015. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez furcsaaaa.. En fium egy eves jarasunk utan csinalt hasonlot, meg mindig magyarazta hogy nem tudja mi legyen, o rossz ember en jobbat erdemlek.. Szakitott velem. Aztan kiderult hogy az apukajat autobaleset erte es eber komaba zuhant amibol az orvosok aztmondtak sosem ebred fel. azert viselkedett igy szerintem. Egy honap kulonlet utan visszajott hozzam h hulye volt es szuksege van ram, en hat persze megbocsajtottam neki most mitvsinaljak... Szeretem nagyon. Sok odafigyelessel es torodessel nagyon nagyon nehezen megnyilt nekem es egyre tobbszor meselt az apukaja allapotarol. (nagyon nehezen megynilo tipus) nos, ma mar 4 eve vagyunk eggyutt. A kapcsolatunkat szinte tokeletesen megjavitottuk, idovel felepitettunk egy csodas part. Sajnos az edesapja 2015 decemberben elhunyt.


Remelem, nektek nincs semmilyen hasonlo problematok, de nem tartom kizartnak hogy valami ilyesmi nyomja a lelket. Ne noszogasd, ha nem akar beszelni a gondjairol, legy turelmes es hidd el meghozza az a gyumolcset. Mert ha nagyon ki akarod szedni belole ugy erezheti faggatod es lehet jobban elmegy a kedve a beszelgetestol.

Sok szeremcset kivanok neked!

Csak turelmesen.

2016. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!