Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A párommal beszélgettünk. 3 éve vagyunk együtt. Azt mondta nagyon szeret soha nem szeretett ennyire senkit. Rózsaszínköd nincs szerelem nincs. Szeretet van. A szerelem mindig elmúlik ez amit érez sokkal mélyebb tartósabb. Mondott korábban egy lányt akkor mi nem voltunk még együtt hogy az szerelem volt de össze se jöttek mert a lány kikosarazta szóval ilyen plátói szerelem volt tartott 2 hónapig kb azt mondta ha összejöttek volna még kevesebb ideig mert a csaj egy idióta volt a párom szerint. Engem viszont mégis zavar hogy erre azt mondja szerelem a miénkre meg hogy sokkal mélyebb meg szeretet. Bár azt is szokta ránk mondani hogy a miénk a nagybetűs szerelem meg nekem mondja néha hogy szerelmem. De mégis úgy érzem hogy az a lány volt neki a szerelem én meg "csak" szeretet.
2015. okt. 21. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de azt latom, hogy a vesszokbe sem vagy szerelmes
2015. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

A párod hülye.

Már megtanulhatta volna, hogy a nők addig qrogatják az agyunkat, amíg azt nem mondjuk, amit hallani akarnak.

2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki!Miért kell mindig mindenben a rosszat látni azoknak is,akik jól megvannak?
2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja a szerelem az ilyen felszínes érzés mint ami neki volt az a plátói. És hogy az csak a kapcsolat elején van idővel elmúlik. De szokta mondani nekem hogy szerelemmel is szeret és nálunk van minden. Meg hogy sosem szeretett ennyire senkit.
2015. okt. 21. 20:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy miattam amikor megismert felrúgott egy kapcsolatot mert nem érzett olyan érzelmeket mint velem. Ott csak szeretet volt. Bár ők nem voltak olyan sokáig együtt. Most félek hogy nálunk is ez van.
2015. okt. 21. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy megad neked mindent,amire vágysz,akkor nincs értelme kételkedned a szavaiban.
2015. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő nem kételkedik, hanem pont hogy elhisz és zavarja, amit el kell hinnie, hogy nem ő élete nagy szerelme, az egyedüli és megismételhetetlen...

A nők ezzel a hozzáállással legalább olyan szánalmasak, mint mi, amikor bármilyen nőt elhagyunk, ha meglátunk egy feszes seg.get.

2015. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te is komp akartal Lenni... Az en paromat is kikosarazta elottem egy csaj aki tetszett neki, mi 3,5 eve vagyunk egyutt soha nem erdekelt ami elottem volt. Rajott azota a parom,hogy szamara fonyeremeny vagyok, hihetetlenul szeretjuk egymast es mar belatja hogy az a masik csaj hulye volt es kozel sem olyan szep mint en. ( nem vagyok bekepzelt p...)

Szoval mit erdekel? A tietek a nagybetus szerelem azzal a csajjal semmi sem volt Ti meg 3 eve egyutt vagytok...

18/L

2015. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy rám mondja hogy ilyen nem volt és nem is lesz még amit irántam érez nem mondható harmonikusnak a kapcsolatunk sokat hullámzunk. Tehát az biztos hogy nem a kényelem miatt van velem. Egyébként bár ezt nem írtam mi voltunk már együtt egy kis ideig szakítottunk a sok feszültség miatt. Utána ismerte meg azt a lányt akit mondott a plátóit. De mondta ha mi együtt lettünk volna lehet észre se veszi meg olyat is mondott hogy csak menekülés volt meg azt is hogy lehet csak azt hitte hogy szerelmes. És én vagyok az igazi. Úgyhogy sok mindent mondott már. Kicsit összezavart.
2015. okt. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!