Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal leültem beszélgetni, mert sose osztja meg velem a gondolatait, terveit, ha lesz valami dolga, vagy dolgoznia kell szombaton, későn szól róla, nem tervez semmit előre, mert hogy bármi közbe jöhet. Nem értem miért nem beszél velem a dolgairól. Már a sablonos dolgokról sem, mint pl. milyen napom volt, stb... Aztán mikor látja rossz a kedvem, vagy megbántott valamivel amit mondott, bújik oda hozzám. Nem értem a viselkedését, főleg azt nem, miért nem akar velem beszélgetni. Hozzá tenném másokkal sem szokott, még a legjobb barátjával sem.
2015. nov. 12. 09:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tegnap megosztottam vele valamit, ami boldoggá tett aznap, egy örömhírt, és ő teljesen ellentétes dolgot mondott, amivel szépen felhúzott. Nem értem miért nem örül annak amit én átéltem, miért kell olyat mondania, aminek ahhoz semmi köze? És tudja felesleges hülyeség.
2015. nov. 12. 10:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha így áll a dolog kérj idõt, hogy átgondold a kapcsolatotok mert õ szemmel láthatóan nem foglalkozik annyit veled amennyit te igényled. Mond meg neki, hogy idõt kérsz és ha boldogabb vagy nélküle szakíts. Ha nem adj utltimátumot.
2015. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az exem volt ilyen, és nem véletlenül az exem :)


Én is próbáltam vele mindig leülni, és megbeszélni, hogy mi bánt, miért sértő a viselkedése, stb. Nem érdekelte, nem értette meg, szerinte túlreagálom, és neki van igaza. Hozzátenném, a családjában volt, akit hasonlóan bántott az akkori párja, mint ő engem, és ott be is védte a nőtagot (nővérét), míg engem elítélt. Kettős mérce volt...


Engem is mindig szidott. Volt, hogy munkát kerestem, nem találtam, és nem azt kaptam, hogy ne aggódj, biztos lesz valami, hanem mekkora lusta dög vagyok, nem is akarok munkát szerezni. Kizárt télen a hóba, mert nem akkor mentem hozzá, mikor neki tetszett. Ehhez hasonlók.

2015. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!