Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoskodik ennyit?

Figyelt kérdés
Ha pl. mondok valamit, és hozzá teszem, de nem vagyok biztos benne, hagyjuk, nem lényeges, vagy ha jót is mondok, de ő nem biztos benne rákeres a google-n. meg hogy ő amit tud, a google-on olvasta és az biztos úgy van. Ha mondok valamit,amit egy könyvben olvastam, ő megcáfolja, az nem úgy van, hanem ahogy ő gondolja. Nem értem miért csinálja. Kicsit már idegesítő.
2015. nov. 12. 13:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és ha valamit rosszul mondok akkor röhög rajtam és kiselőadást tart. És szerinte az nem bunkó dolog, hogy kinevet állandóan. Soha nem volt ilyen pasim, de még ilyen emberrel se találkoztam még. Nem tartom magam butának, lehet pár dologban tudatlan vagyok, de úgy érzem ő mindenben.
2015. nov. 12. 13:30
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem lenne a barátom.. Ideig óráig elviselem az ilyet, de hosszútávon nem. És mivel hosszútávban gondolkozok alapvetően, tudom, hogy nem tudnám elviselni egy életen át, ezért véget is vetnék ennek.
2015. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Beszélj vele erről.

2015. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már többször beszéltem vele erről, és csak még jobban csinálja.
2015. nov. 12. 13:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik mindenkinél okosabbak. Legalább is ezt hiszik. Ha irritál a viselkedése, és többszöri kérésre sem változtat, hagyd ott, feltéve, hogy nem vagytok házasok.
2015. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Attol erzi okosnak, ertekesnek magat, hogy teged alaz meg. Rajtad vezeti le a sajat kisebbsegi komplexusat, egyaltalan nem tisztel teged.


En nem turnem egy percig sem, egyszer ulnek le vele megbeszelni, hogy fejezze be. Ha tovabbra is ezzel alazna meg, ott hagynam. Nem vagyok senki labtorloje, ennel jobban becsulom magam. Menjen az ilyen gyoker a busba.

2015. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A kinevetés és okoskodás nálam nem megalázás.

A mi kapcsolatunkban pl. ez kölcsönös volt.


Azért az is jelent valamit, hogy ő meg tud cáfolni (vagy azt hiszi, hogy tud) de te őt nem.

2015. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Ha ő mond valamit, ami úgy is van, miért cáfoljam meg? Miért dobáljam a labdát oda-vissza? Mi értelme van? Főleg ha ő olyan dologba köt bele, amiről tudja, hogy úgy van, de mindig azt akarja, hogy a semmiből is neki legyen igaza. És miért legyen igaza, miközben nem vitáról van szó?
2015. nov. 12. 14:41
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha igaza van, akkor meg nem értem mi bajod...


Okoskodásnak nevezed és negatívan éled meg, hogy tud nevetni rajta. Szerintem meg csak kijavít.


De ha ekkora problémát okoz ez neked és nem hajlandó változtatni, akkor továbbra is csak magad fogod tépni?

2015. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy mindig igaza van? Olyan dolgokba köt bele melyeket pl. könyvben olvastam, orvosoktól hallottam és még sorolhatnám, (nem hiszi el) én meg ráhagyom sokszor, mert ha tovább mondom, akkor még jobban mondja, mint aki így szeretné bizonyítani, hogy neki van igaza, és nem tudja elviselni, ha én olyat mondok, ami nem butaság. Komolyan úgy érzem olyan mintha azért csinálná, mert nem tudja elviselni, hogy nő létemre nem vagyok buta.

Olyanokról akar kioktatni, pl. hogyan egyem a kaját, hogyan hámozzam a gyümölcsöt stb... múltkor egy ládába mindent bepakoltam, nem fért rá a teteje. Azt mondta jó, Pár perccel később pár dolgot kivett így a teteje ráfért. És ott ugrált ujjongott. Erre a viselkedésre inkább már nem mondtam semmit. Úgy érzem neki soha semmi nem jó amit csinálok. De az az érdekes, eddig soha senki nem kötött bele a dolgaimba csak ő. És simán éltem eddig is, az ő tanácsai nélkül.

2015. nov. 12. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!