Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem keres nem ír! Vajon már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keres nem ír! Vajon már nem szeret? És csak ennyit jelentett a 3év?

Figyelt kérdés
A párom 2hete kapott egy smst a kolléganőjétől hogy miért hagyta ott pedig úgy vágyott volna szeretetre! Erre a párom azt mondta h szívatják a csajt a kollégájával! Én elhidtem neki de megkértem h hagyja abba mert zavar!Kedden megint kapott egyet h a csaj úgy aludna vele meg ébredne mellette! Na itt betelt a pohár!nem valotta be csak annyit mondott h nem volt mögötte érzelem csak szorakozott! Beszéltem a csajjal és ő meg azt mondta h adott rá okot a párom h ilyet irjon neki. Kedd óta nem vagyok otthomn(együtt is éltünk) de ő nem keres,nem ír semmi jelet nem ad! Amikor hazamegyek pár cuccomért mindíg sír h ő szeret és nem érdemli meg h elhagyjam. Mondtam neki h elég furcsa h kibirja h nem keres erre anyit mondott h ő nem fog könyörögni! dontsaem el mit akarok és ő elfogadja bár ő velem akar lenni! Nagyon fáj mit tegyek?
2015. okt. 10. 07:43
 1/4 hisztynka ***** válasza:
100%

Szerinted mennyire szerethet, ha az egóját előrébb helyezi nálad és még arra sem hajlandó, hogy keressen és bocsánatot kérjen, hogy visszakapjon?

Szerintem csak akkor békülj ki vele, ha el tudod fogadni, ha ilyen esetek néha ezután előfordulnak.Ha most megbocsájtasz, az hallgatólagos beleegyezés és ezután jönnek a durvább megcsalások.Most lebukott, majd folytatja másképp.

Én nem aláznám meg magam a helyedbe, válassz olyan párt, akinek csak egyedül te kellesz.

2015. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ha szeretek valakit akkor keresem mindig, vagy mondom elore ha nem tudom keresni.
2015. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember ilyennel nem szórakozik! A párod egy fajankó.
2015. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
költözz el, és vissza se nézz.
2015. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!