Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd ennyit költene?

Figyelt kérdés

A ruhatáramat a mellékállásomból újítottam fel, arra ment el olyan 200€. A kozmetikumaim szintén drágák, sampon 20€, testápoló 20€, ezek olyan 3 hónapos adagok.

Most körömlakkot tervezek venni, az is 7€, valamint füzeteket önképzéses tanuláshoz, az is lesz olyan 15€.

A havi bevételem 1200€.


2015. szept. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

beleférne...de csak akkor ha tényleg kellenek ezek és nem csak unalomból vásárolgat...

körömlakkot mondjuk feleslegesnek tartom, max alkalomra rakja fel...fizet az mindig jól jöhet...

ruhákat hordja is és ne csak megvegye és ne havonta cserélje a ruhatárat...


22F

2015. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha saját pénze, akkor az ő dolga. Ha közös a kassza, és megengedhetjük magunknak, akkor miért ne? Én ugyan nem költök körömlakkra, viszont 1-2 évente lecserélem a drága telefonomat, Mindkettő ugyanolyan értelmetlen.
2015. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi nem is kolt szinte
2015. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha a feleségem ilyen keveset költene. :)
2015. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lefogadom van 1 palid aki ezt unja kedves kérdező :DDDDDDDDDDD
2015. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!