Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoskodik ennyit?

Figyelt kérdés
Ha pl. mondok valamit, és hozzá teszem, de nem vagyok biztos benne, hagyjuk, nem lényeges, vagy ha jót is mondok, de ő nem biztos benne rákeres a google-n. meg hogy ő amit tud, a google-on olvasta és az biztos úgy van. Ha mondok valamit,amit egy könyvben olvastam, ő megcáfolja, az nem úgy van, hanem ahogy ő gondolja. Nem értem miért csinálja. Kicsit már idegesítő.
2015. nov. 12. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez nem volt válasz...
2015. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap vettem gyümölcsöt. Ettük, megszólt azért milyet vettem, meg hogy este nem szabad gyümölcsöt enni, és rákeresett a google-n. De csak azért hogy bizonygassa neki van igaza. Én annyit mondtam de szabad, ő meg hogy rákeres. Amennyi időt eltöltött a neten, annyi idő alatt értelmesebben is tudtuk volna tölteni az időt.
2015. nov. 12. 15:05
 13/20 A kérdező kommentje:
Példákat írtam, ha neked ennyi nem elég, sajnállak.
2015. nov. 12. 15:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Te igazából magaddal beszélsz, közben annyira nem vagy tökös, hogy dönts mit is szeretnél attól a kapcsolattól... Persze itt nyugodtan tolod a hisztit. Tényleg gondolkozz el, hogy mit szeretnél mi a fontos és dönts.
2015. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Te is okosnak képzeled magad... :D:D Vicc...
2015. nov. 12. 15:07
 16/20 A kérdező kommentje:
Ha már volt párkapcsolatod, olyan, akivel sokat éltél meg, szereted, tudnál vele szakítani? Olyan dolog miatt, amin neki kellene változtatnia? Azt hiszed ez olyan könnyű döntés? Ha igen, sose voltál szerelmes, és sose volt kapcsolatod.
2015. nov. 12. 15:09
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem dönteni szeretnék, nem szakítani, csak tanácsot, olyan ami hasznos ebben. Nem értem miért megy arra mindenki hogy itt minden kérdező szakítson?
2015. nov. 12. 15:10
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt nem nézed jó szemmel, hogy mindent megmond neked, de azt elvárnád, hogy vadidegenek mondják meg neked, hogy mit tegyél? Ha nem akarsz szakítani, akkor vállald a következményeket, a másikat megváltoztatni úgyse tudod.
2015. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ha már volt párkapcsolatod, olyan, akivel sokat éltél meg, szereted, tudnál vele szakítani? Olyan dolog miatt, amin neki kellene változtatnia? Azt hiszed ez olyan könnyű döntés? Ha igen, sose voltál szerelmes, és sose volt kapcsolatod."


Ez baromsag. Rohadt nehez egy ilyen dontest meghozni, de ha van valami, ami megkeseriti a kapcsolatot, boldogtalanna tesz, es nem valtozik keresek ellenere sem (a legrosszabb az egeszben, amikor a masik tudja jol, mivel bant, de meg se probal valtoztatni rajta, ugyanis annyit nem ersz neki..), akkor egy ido utan az okos dontes az lenne, ha merlegelned, megeri-e ez neked.


Ha osszessegeben tudsz ezzel elni, akkor fogadd el, de akkor ne panaszkodj, mert te valasztottad. Ha ennyiszer beszeltel vele, es semmi hajlandosag a valtozasra, akkor ne vard azt, hogy csoda fog tortenni, mert nem. Neki ez a szemelyisege resze, ha eddig nem sikerult elerned valtozast, akkor bizony trukkoket es praktikakat meg kulonfele jatszmakat is bevethetsz, de tok hiaba lesz. Ha lesz is valtozas, az csak ideig-oraig fog tartani.


Kezedben a dontes. Nem kell szakitanod, de akkor tanuld meg elengedni a fuled mellett es nem idegesiteni magad rajta.


Egyszer mar meg kellett lepnem szakitast olyannal, akivel sokat eltem meg, es szerettem - mas jellegu, de athidalhatatlan problemak miatt, pedig piszok modon szerelmes voltam.. Fajt, teny, utolag eletem egyik legnehezebb, de egyben legjobb dontesenek tartom. Az egyetlen dolog, amit banok, hogy nem leptem meg korabban.

2015. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az egyik exem azt csinálta, hogy amikor hagymát vágtam, kivette a kést a kezemből(!!), hogy majd ő megmutatja, hogyan kell ezt jól, gyorsan és hatékonyan csinálni. Annyit mondtam neki, ugye nem gondolod, hogy 25 éves koromra nem tudok hatékonyan hagymát pucolni/vágni. De az nem úgy van, ő gyorsabban csinálja. Mondom, okk, akkor amikor én főzök, majd másfél perccel később lesz darabokban a hagyma. És ezeket így napi szinten tolta. Attól érezte magát többnek, ha engem megalázott. Neki mondjuk mentális betegségei voltak. Tele volt frusztrációkkal. És így messziről elnézve, a te barátod igen hasonló problémákkal küzd. Beszélgess vele erről. Ne azt mondd neki, hogy ez neked rosszul esik, hanem kérdezd meg tőle, hogy bántja-e valami.
2015. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!