Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemet egyre nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet egyre nehezebben tudom elviselni, szinte már utálom. De szeretném visszacsinálni az egészet, hogyan?

Figyelt kérdés
6 éve házasok vagyunk, két gyerekünk van, és talán itt a bibi, hogy a gyerekek miatt egyre több a nézeteltérésünk. Nekem mások a nevelési elveim, mint neki. Ő egyre türelmetlenebb velük, ami engem nagyon bánt. Próbáltam kedvesen, próbáltam erőszakosan. Legszívesebben elhagynám őt, de egyedül nehéz a két kisgyerekkel, anyámékhoz meg nem akarok menni, kell is nekik az apa, mert azért nem annyira nagy a baj. De én így kínlódok. Ő látja, hogy tényleg utálom, mintha belátná, hogy nincs rendben, de nem érzem, hogy tenne valamit. Tipikus eset, mint pl. "randizol velem? - nem. na de kérleeeek. nem. hülye pcsa". -remélem átmegy-

2015. nov. 12. 14:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szakadék felé mentek, csak ő még nem tudja. Hozzátok rendbe a házasságotokat, amíg nem késő.
2015. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Na de hogyan hozzuk rendbe?

Lehet elég, ha csak szexelek vele...nagyon várja. De attól tartok, hogy hányingerem lesz tőle.

2015. nov. 12. 15:07
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Most tuti azt hiszed, hogy leszóllak, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy az egész miattad van. Persze ő ordít, ő nem segítőkész, stb. De a leírt esetben te voltál aki fokozta a dolgokat, nem tűnik pl. intelligens megoldásnak, hogy ordító és mérges emberre még rá is ordítasz.


Ha nem lehet megbeszélni a dolgokat, attól még nincs elveszve minden, megpróbálhatjátok rövid ideig külön...


én mondjuk tuti nem lennék hajlandó erre a verses, játszós fürdés fogmosós dologra... persze nincs is gyerekem. de számomra borzalmasnak hangzik az ötleted, de nem akarok beleszólni, remélem nem veszed magadra. és végülis ha neked működik, akkor rendben is van.


Azért biztos vagyok, hogy nem tőlünk kapod meg a végső választ, de érdekelne, hogy pl. az élet más területein mi a helyzet?

2015. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindig mindenki változik, egy párkapcsolatban is. Egy élet alatt sok mindent megél az ember, hatások érik, idősebb lesz, stb. Ha együtt tudtok változni, az jó. Ezért kell egy olyan alapvető szeretet, ami együtt tart két embert. Na és persze kell a sok szex, ami fiatalon tart.


Ha hányingered van a szextől ne csodálkozz, hogy feszült. Valami nagyon nem működik köztetek, de hogy mi az nem derül ki számomra.

KOMMUNIKÁCIÓ!!!! Üljetek le, kettesben, no cserek, no macera, csak Ti ketten, és mindent mondj el neki. Ha nem mondod el amit érzel azzal Őt is becsapod.

Ha szét kell mennetek menjetek szét, mert így egyikőtök sem boldog. És akkor meg nincs értelme benne maradni, mert azt a gyerekek is megérzik, és sérülni fognak. Persze a válástól is sérülhetnek.... nincs igazán jó megoldás, de üljetek le beszélni. Akár többször is.

Akár menjetek párterápiára is, nem szégyen, éppen ellenkezőleg.

2015. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy változzon, változz te is! Ez a titok. Próbáld meg, hogy az ilyen problémás szitukban másképp reagálsz...nem kezdesz el te is ordítani, meg kanalat csapkodni.....
2015. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gondolom neki ott a munkája is, nem ér rá várni a gyerekre, mert az nem akar felöltözni, vagy fogat mosni, én meg is értem valahol. Nagy nyomás van ám rajta!
2015. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Túlóra-nincs pénz.

Érzed az ellentmondást?

2015. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
látszólag bőven nem vagytok egyformák. Én is a falra másznék egy ilyen nőtől, mint te. De ezt nem azért mondom, mert bajom van veled, hanem mert egyszerűen másképp élek. De lehet hogy a férjed egyszer megváltozik vagy te esetleg. Illetve ez teljesen biztos, csak nem biztos, hogy akkor közelebb lesztek egymáshoz
2015. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!