Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre nehezebben viselem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben viselem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 éve megismerkedtem egy lánnyal, aki Szlovákiai. Ott voltam pár napot nyáron, és a haverokkal elmentünk bulizni. És ott volt a lány, szinte azonnal beleszerettem. Egész éjjel próbáltam közeledni felé, de úgy nem nagyon engedte, szóval annyiban maradtunk, hogy elmondta hogy hogyan hívják. Aztán én hazajöttem Pestre, Facebookon beszélgettünk elég sokat, és még mindig oda voltam a lányért, pedig gondoltam, hogy el fog múlni.

Rá pár hónapra Pestre látogatott, és akkor újra találkoztunk. Egész éjjel a városba bóklásztunk, hihetetlen jó volt. Megint nem történt semmi, én mégjobban akartam Őt, de ugye hazament. Aztán ez így folytatódott 2 évig. Csak irkodtunk, alig tudtam más lányra nézni pedig elég csajozós voltam azelőtt. Annyira nagyon bájos lány, hogy hihetetlen.

Aztán 2013-ban megint ellátogattam SK-ra ismét találkoztunk akkor már csókolóztunk is. Mondtam neki, hogy ez így nem nagyon lesz jó, mert én meg egyre szerelmesebb voltam belé. Itt már észrevettem, hogy Ő is érez irántam valamit szerencsére...

Aztán találkozgattunk hol én mentem hol Ő jött. De amikor már tényleg komolyra fordult volna a dolog, akkor befejeztünk mert nem tudtunk volna már annyit találkozni. Egyszóval a könnyebb utat választottuk sajnos. Azóta nem volt barátnőm mert mindenkiben Őt keresem.

Napi szinten beszélünk, olyan mintha nem történt volna semmi. Aztán pár napja azt mondta, hogy eljön Pestre mert nagyon hiányzok neki, és megbeszéljük hogyan tovább. Én ennek nagyon örülnék, ha 2 hónap múlva nem mennék Liverpool-ba melózni.

Esküszöm ha lenne rá esély hogy valahogyan együtt legyünk, akkor nem utaznék el.

Nem tudom mit tegyek. Szerintem soha nem leszek már ilyen szerelmes.. 5 éve egyre jobban és jobban szeretjük egymást.


2015. nov. 8. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy hozzátok össze az összeköltözés részt és a közös melót. Másnál is megoldható volt idáig, csak akarás kérdése az egész és nem a szenvedésé. Növéreméknél 480 km volt a távolság 4 éven keresztül, ma már együtt élnek Ausztriában.
2015. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen az összeköltözésen én is gondolkodtam,bár fura lenne így hirtelen belevágni, de biztosan tetszene :) a másik dolog meg, hogy zenélni megyek ki Liverpoolba, szóval nemtudom, hogy hogyan leszek anyagilag. Gondolom majd még keresnem kell mégegy melót. De lehet végül nem is megyek
2015. nov. 8. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!