Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki, bízhatok benne? 18L

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyok együtt a barátommal. Ő 21, én 18 vagyok. Kb. két éve megismert egy csajt, aki idősebb nála. Nagyon jóban lettek. Az egyik ismerősöm felhívta a figyelmemet rá, hogy nézzek rá, mert gyanús neki. A közösségi oldalait sosem nyítja meg, ha ott vagyok mellette. Kérleltem pedig, de csak össze-vissza beszélt, az elején meg láttam, hogy meglepődött. A minap rámírt az ismerős, hogy azonnal menjek fel a barátomhoz, de meglepetésszerűen. Na ki volt ott? A barátom meg se nyikkant, a csaj meg elköszönt.


Azzal válaszokat akartam. Mondtam, hogy nyissa meg a levelezéseit, mert csak a kérni/kérdezni jött valamit baromsággal érvelt. Mondtam, hogy elhagyom, ha nem nyitja meg. Jött a rinya, önsajnálat. De aztán megnyitotta, viszont leszögezte, hogy ők csak barátok, meg csak hülyültek. Sok szexuális töltetű levél volt, miszerint ha nem lennék neki, akkor azonnal lenne minden, bár már így is belegondolt fejben, tudná mit hogyan szeretne. Lejött, hogy nagyon csorog a nyála. Hogy ők titokban mennyi mindent tudnának kettesben csinálni. Szex a köbön. Sokáig ez ment. Meg, hogy milyen csinos, szép, érett (nem úgy, mint én, erre többször célzott a csajnak, hogy gyerek vagyok). Illetve lekizett is neki, hogy olyan jó, hogy ő van neki, ő megérti bla bla. Mármint a csaj a barátomat.


Na most, tuti nem történt semmi, csak találkozgattak, meg dumálgattak ezekről. Akkor kibuktam, de végülis hűséges volt, hiába lehetett volna bármi, nem történt. Megígérte, hogy megszakítja vele a kapcsolatot.


Hihetek neki? Ha akart volna, megcsalhatott volna bármikor. Nem tette, mert szeret, gondolom.


De akkor miért csinálta ezt? Mi a probléma?


2015. nov. 15. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

"mert szeret, gondolom." - szerintem rosszul gondolod.


13 éves korod óta... hát ezek a gyerekszerelmek nem tartanak örökké, nála sem: mással szeretne szexelni a köbön, ahogy írta is.


Nem is érted a kérdés.

2015. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor miért van velem?

Minden rendben van a kapcsolatunkkal, időt, energiát fektet bele. Nem hanyag, nemtörődöm stb.

2015. nov. 15. 10:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem, hogy mire kellett ez az egész akkor?
2015. nov. 15. 10:07
 4/9 BulmaSwan ***** válasza:
Biztos kicsit megunt. Mármint nem rossz indulatból mondom, csak 5 éve vagytok együtt, aztán biztos tetszett neki, hogy most újra bejön egy "jó csajnak". Viszont én ezért elhagynám a párom. Ha mással akar találkozgatni, meg dugni, akkor tegye csak nem mellettem. Amúgy honnan tudod, hogy nem csalt meg?
2015. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondta, egyrész. Másrészt (ami adott esetben hihetőbb, mint az ő szava), az üzeneteiben mindig írta a következőket: "jó lenne, ha nem lenne kapcsolatom", " ha más lenne, akkor..", "azért kíváncsi lennék, hogy milyen lenne veled?" Logikus, ha megtörtént volna, nem ezt irogatta volna. Hanem, hogy pl.: "de jó volt..." Vagy ilyesmit. De ő csak sóvárgott.
2015. nov. 15. 12:18
 6/9 BulmaSwan ***** válasza:
Amikor ott volt nála a csaj, akkor sem történt semmi? Csak úgy a lakására felhívta beszélgetni kettesben? Nekem ez így kissé fura. "Vajon mi lett volna, ha nem toppansz be?.." Nyilván szeret valamennyire és sok közös emléketek van, ezért lehet együtt veled. No meg nem akarhat megbántani. De én egy ilyet nem néznék el senkinek.
2015. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne mond már, hogy szerinted az rendjén való dolog, hogy veled van, azt mondja "szeret", e azért más után sóvárog!

Azt írta, jobb lenne, ha TE nem lennél az életében.

2015. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na hát szerinted mégis mi lehet ez?

Megkívánta a másik csajt és dugná vagy dugja is, téged meg vészhelyzetre tartogat,hogy ha nem jönne össze az őj csajjal, aki ott vagy neki te, a kis naív liba.

2015. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sorszamozhatnad a temaban kiirt kerdeseidet.A 25.-nel akar jubileumi unnepseget is tarthatnank. Idaig meg minden kerdeshez szinte minden valaszolo azt irta, hogy a pasi nem szerelmes beled,de a masik lanyba nagy valoszinuseg szerint igen. De az egyutt toltott evek miatt- es valoszinuleg mert nem eleg tokos legeny- meg egyenlore nem csalt meg.Ez a lakasban rajtakapos tortenet uj sztori, vagy ez ugyanaz, mint amit a multkor irtal? Mert nem ugy tunik, hogy megszakitottak volna a kapcsolatot.Szerintem, ha a lany egyszer a-csak baratok vagyunk- duma helyett azt mondana a baratodnak, hogy itt vagyok baby, tegy velem amit csak akarsz- a te szereto parod oroszlankent vetne ra magat es olyanokat muvelne vele, amirol te meg csak nem is almodnal.
2015. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!