Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 36 éves nőtlen f. fival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36 éves nőtlen f. fival bízhatok komoly kapcsolatban, ha én csak 25 éves nő vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 4. hónapja,h.megismertem, most adta a tudtomra, h.mit szeretne tőlem, kellene aggódnom a köztünk lévő 11 év miatt?
2015. szept. 28. 01:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha 36 évig nem jutott neki nuni, akkor legalább biztos, hogy nagyon megfog becsülni téged.
2015. szept. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25 évesen elég érettnek kellene lenned ahhoz, hogy eldöntsd számodra jelent-e problémát a helyzet. Mert rajtad kívül ezt senki sem tudja megmondani. Ha neked és a kiszemeltnek nem okoz gondot a korkülönbség, akkor működhet a dolog, egyéb esetekben nem.
2015. szept. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Te ismered őt. Én 24 évesen jöttem össze a párommal aki akkor 36 volt. 10 éve együtt vagyunk és szuper a kapcsolatunk. Azóta feleségül vett és van egy csodás kislányunk.
2015. szept. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már egyik "résztvevő" kora sem 1x-el kezdődik, akkor már szinte lényegtelen a korkülönbség. 36 éves férfi szemében 25 évesen simán lehetsz érett, komoly nő, akivel családot akar. Nem hiszem, hogy ez olyan ördögtől való lenne. Csak a kora miatt ne izgulj. Én 21 voltam, amikor megismertem az akkor 28 éves párom. Nem ugyanaz a korkülönbség, nincs akkora, ez tény, de 21 évesen nekem is eszembe jutott, hogy hát a 28 éves az már kész férfi, mégis, mit akarhat egy hozzám hasonló kis csitritől? De azért, annyira nem voltam szívbajos, hogy ilyen aggodalmak miatt ne menjek bele a dologba. Ez volt 2 éve, az idő minket igazolt. Próbáld meg, max nem sikerül. Ezen előre agonizálni teljesen felesleges.
2015. szept. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te ismered, én azt mondanám ennyiből, hogy 80% csak kapuzárási pánik és kell a friss punci, 20% pedig komolyan gondolja. És még optimista voltam. Nyilván itt le leszek pontozva, de nézz körül mi a realitás. Az hogy a tiéd melyikbe esik azt 25 évesen neked kellene tudni megítélni
2015. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A csávónak kéne aggódni amiatt hogy agybeteg vagy!
2015. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25 évesnél már nem ütközhet ki a 10 év korkülönbség, én 16 voltam amikor összejöttem egy nálam 12 évnél idősebb pasival és nálunk nem volt gond a korkülönbség, nagyon jól kijöttünk, hosszabb együttélés után hozzá is mentem feleségül.
2015. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nyitott fiú ***** válasza:
Többet kéne tudni róla. Ha vaki link akkor az fiatalban is az.Próbálj vele figyelmes lenni
2015. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 36 évesen már jobban kiélte magát egy pasi, jobban készen áll a családalapításra, elköteleződésre, mint egy 26 éves, ezért talán még jobban is bízhatsz benne, hogy komoly lesz. Bár ezt valóban neked kéne érezned, hogy mi a szitu...

30/F

2015. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam ezzel a pánikkal (59F), ha csak a 11 év aggaszt, az ne aggasszon.

Én éltem már nagyobb korkülönbséggel is nővel 12-3 évig, nem a kor miatt lett vége.

Négy hónap az nem olyan sok, attól is függ persze, naponta találkoztok-e, vagy nem, ha egy húron pendültök, a gondolkodásotok, a terveitek, stb, akkor ne parázz.


Mondjuk az nem volna hátrány, ha szeretnétek egymást, arról nemigen írtál :O

2015. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!