Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás szerintetek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás szerintetek. Működhet vagy sem?

Figyelt kérdés

30as 2gyerekes nő és 34es férfi(nincs gyereke)

ott a gond hogy a pasi azt mondta nem tudja hogyan kezelné ezt a helyzetet.már mint a 2 gyereket.de közben meg szereti a gyerekeket.A nő ezt irta a pasinak: Úgy érzem nekem fontos ez a kapcsolat.És addig míg te nem tudod eldönteni hogy eltudod e fogadni a gyerekeimet addig szerintem ne keressük egymást.meg sem lehet vele beszélni mert ha nem érti a nő elsőre akkor nem hajlandó még1szer elmondani makacs.egyetlen gyerek ki gyerekkorában mindent megkapott az volt amit ő akart őt nem irányította senki. szerintem ha megbeszélni se lehet a konfliktusokat nem érdemes kinlodni.szerintetek?


2010. márc. 19. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy elfogadni a gyerekeket? Tudomásul venni, hogy vannak? Az talán esélyes. De tuti, hogy nevelni nem fogja őket, mert azt már felajánlotta volna magától. Bájos, hogy szereti a gyerekeket úgy általában, de az a helyzet, hogy annak a jó apaság abszolút nem egyenes folyománya. Szerintem hagyd a fenébe. Ha az megy meg van rá igényed, akkor tartsd meg szexre addig, amíg találsz egy jobbat, de ha közben túlzottan elkezdenél kötődni érzelmileg, akkor fejezd be ezt vele. Azt hiszem a gyerekeid se nagyon csípnék ezt a formát, rém éretlennek tűnik.
2010. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és könyörögöm, helyesírás!!!!!!!!!!!
2010. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven működhet a dolog, de csak akkor, ha a két gondot külön kezeli.

A női makacsságnál borzalmasabb dolog -egy bizonyos határon túl-, ami csak a földön létezhet. Inkább védelmi mechanizmus az okozója általában, mint a családi háttér, persze össze is függhet.

Amíg a saját maga ura, nem alakul ki függő helyzet az életében. Gondolom, valahogy ilyen helyzetbe került a két gyerekkel... vagy elhagyták, vagy elhunyt a párja, vagy nem is tud a gyerekekről stb. stb. stb. nem is csoda, ha szegény nem tud bízni senkiben igazán.


A második gondra összpontosítva: hozzon meg a srác egy döntést. egyetlen egyszerű döntés: kell-e neki így is a hölgy, vagy nem. Ha nem, nincs miről beszélnünk. Ha kell, legalább próbálja meg! Mondja, hogy szeretné vállalni őt és a gyerekeket is. Szerintem ez így elég korrekt megfogalmazás :).

Aztán maximum nem sikerül. A hölgy meg ha elég kitartó a srác előbb-utóbb meghajlítja a saját akaratát előtte.


Üdv!

2010. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!