Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek a kapcsolatfüggősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a kapcsolatfüggőségem ellen?

Figyelt kérdés
Van barátom, 1 éve vagyunk együtt. Eddig minden nap egyutt voltunk mostanaban kezdett el a haverjaival külön programot szervezni. És ilyenkor nekem teljesen elborul az agyam. Nagyon onzo vagyok tudom. De azt akarom hogy velem legyen inkabb.. nekem nincsenek baratnőim. :( :( :(
2015. nov. 15. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom szegény srácot...
2015. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerezz barátnőket vagy barátokat. ne kínozd mindig ezzel a dologgal, bár érzed te is hogy gond van ezzel ami a szerencsésebb verzió
2015. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hasonló helyzetben vagyok én is nem igazán vannak barátaim neki vannak bár zavarni nem zavar ha velük megy el hisz tudom hogy kell neki ilyen mértékű szabadság, de az pl ki tud készíteni mikor tudom hogy semmi programja nincs pl otthon van és órákon keresztül nem keres (általában facebookon keresztül beszélünk) mert épp játszik valamivel aztán lesem hogy órák után feljön egy öt percre de akkor se ír aztán megint eltűnik játszani. Sajnos tudom hogy ez nehéz dolog és borzasztó nagy szenvedést tud okozni, ami tud segíteni az tényleg az hogy keresel te is barátokat amióta én is elkezdtem beszélgetni pár lánnyal az egyetemen jobb a helyzet nem folyton csak ő jár a fejemben na meg keress valamit amivel le tudod magad foglalni eleinte nehezen megy mert semmi kedved nem lesz nélküle bármit is csinálni de hosszú távon tényleg jobb. Főleg azért is mert ez nem csak a te lelkednek árt hanem a kapcsolatnak is még akkor is hogyha amúgy visszafogod magad és nem borulsz ki neki mert látni fogja rajtad hogy nincs rendben valami.
2015. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam pont az ellenkezője volt. Nekem sok barátom van, neki meg alig vannak haverjai, azok is csak gép előtt élnek. És állandóan rajtam lógott, megsértődött, ha egy este nem beszéltem vele vagy másokkal voltam együtt nem vele. Nem is bírtam sokáig.


Nagyon egyszerű a dolog: szerezz barátokat!

2015. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is tudom nagyon jól, hogy gáz van nálam. Nem oltásokat kértem hanem tanácsokat, hogy tudjak magamon segíteni. Mert ez így nekem sem jó és a kapcsolatunknak sem.

Egyebken én lányokkal nem nagyon jövök ki, nem tudom miért de engem sok lány idegesít, sosem tudtam lányokkal barátkozni nagyon. 2 legjobb baratnőm van az egyik külföldön dolgozik már egy ideje, a másik a hugaira vigyáz mert az anyukaja beteg. Ha nem rájuk vigyáz akkor ő is a barátjával van. Ritkan tudunk talalkozni.

A fiúkra meg feltékeny a barátom.

2015. nov. 16. 08:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem oltottam én semmit. A kapcsolatfüggőség ellen a barátok a legjobb megoldás. De akár egy hobbi is segíthet.
2015. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak szántam.

Én is tudom, hogy baj van velem. És probálok ezen változtatni. És egy kis segitséget kértem tőletek, tanacsok vagy ilyesmi.

Többi válaszolónak köszönöm a válaszát!

2015. nov. 16. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
6# írja a legjobban, barátokra és hobbira van szükséged. Jó, ha vannak egyéb barátaid, lehet velük elmenni ide-oda. Viszont a barátok fiúkból és/vagy lányokból állnak, szóval vmelyikőtöknek kompromisszumot kell kötni. A barátod fogadja el a fiú barátokat, neked pedig el kell fogadni a lányokat. Vannak fiús lányok, keress ilyen barátnőket, nekik nem a shoppingolás lesz a témájuk.
2015. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jajj, úgy írjátok, hogy szerezzen barátokat, mintha az olyan könnyű lenne...

de amíg nincsenek barátok, a hobbi jó ötlet

2015. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!