Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy veszélybe sodorja az életünket?

Figyelt kérdés

Németországban élünk. A párom ragaszkodik hozzá, hogy hazamenjünk az ünnepekre, ami eleve kockázatos. Ráadásul Bécsen keresztül vonattal, ès álljunk meg egy napra Bècsben, az adventi vásárra. Ráadásul mindezt a születésnapomon, egy nappal szenteste elött.

Bécs terrorveszèlyben van, kimenni az adventi vásárra életveszèlyesebb, mint kiugrani a hetedikröl, de ö ezt nem fogja fel. Hiàba kértem, jó, hazamehetünk, de könyörgök, ne vonattal, és ne álljunk meg Bécsben, annyi más útvonal van még, szerinte hülye vagyok. Már levette a pènzt a bankkártyámról (neki egy vasa sincs, tölem vett el 60 ezret a jegyekre), és hajthatatlan. Kértem szèpen, kértem csúnyán, fenyegettem szakítással, de nem hat semmi. Mivel ö keveset keres, semmi pèmze, végelkeseredésemben már azt is felajánlottam, odaadom neki az összes megtakarított pénzem (360 ezer), csak ne kènyszerítsen, hogy Bécsbe menjünk a születésnapomon.


Mi a francot csinàljak?


21N, 28F


2015. nov. 15. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a 3,14csába, még ha ő nem is gondolja úgy, hogy tényleg veszélyes lenne a vásár, akkor sem kéne így leszarnia a te véleményedet, főleg, hogy a te pénzedből foglaljátok az utat. Szerinted ha ebben a témában ennyire nem hajlandó kompromisszumra, de még csak arra sem, hogy normálisan meghallgasson, akkor más komoly döntésekben mennyire lesz?
2015. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy?
2015. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért lennék hülye, mert nem akarok Bécsbe menni?
2015. nov. 15. 15:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Aham, szerintem azért. Mert én is ezt gondolom.
2015. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Pont ez a lényege a terror akciónak a félelem keltése. Simán lehet Bécsben is a következő robbantás, de lehet a kedvenc kávézódban is. Ha nem mozdulsz ki és folyton parázol az se élet...
2015. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a történetben a terrorveszély a legelhanyagólhatóbb téma,emiatt nem kimozdulni, nagy butaság.

Pontosan ez a célja ezeknek a mocskoknak,a félelemkeltés.

Az érdekes inkább az,hogy a "kedves" párod semmibe veszi a véleményed,leemeli a pénzt a TE számládról, pénze nincs,de megmondja mit csináljatok,hova menjetek.

Semmi szavad nincs,és még szponzorálod is az embert.

Na,ezen gondolkozz, ne a terrorveszélyen!

2015. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
Jelenleg Magyarországra is azt mondják. Nem kéne aggódnod,mert mindenhol az van :D
2015. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
én sem Bécsen paráznék, hanem a kapcsolatomon
2015. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
szerintem iszonyúan túlparázod ezt a dolgot, meg sem fordulna a fejemben, hogy emiatt ne utazzak Bécsbe, de én gond nélkül elutaznék most Párizsba is. ugyanakkor annyi jóérzés lehetne benne, hogy ha te ennyire félsz (még ha okod sincs rá) akkor tolerálhatná!
2015. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, nem? Ha nem akarsz hazamenni nem mész. Ha nem akarok Bécsbe menni akkor nem megyek, menjen egyedül ha annyira akar. Mi az hogy kényszerít?! Hogy tud kényszeríteni? Meg ha neked van pénzed akko hogy teheti meg hogy ő dönti el és megveszi a vonat jegyet ami neked nem is kell, mert nem mész vele haza? Szerintem ebben a kapcsolatban valami NAGYON nem stimmel.
2015. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!