Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy veszélybe sodorja az életünket?

Figyelt kérdés

Németországban élünk. A párom ragaszkodik hozzá, hogy hazamenjünk az ünnepekre, ami eleve kockázatos. Ráadásul Bécsen keresztül vonattal, ès álljunk meg egy napra Bècsben, az adventi vásárra. Ráadásul mindezt a születésnapomon, egy nappal szenteste elött.

Bécs terrorveszèlyben van, kimenni az adventi vásárra életveszèlyesebb, mint kiugrani a hetedikröl, de ö ezt nem fogja fel. Hiàba kértem, jó, hazamehetünk, de könyörgök, ne vonattal, és ne álljunk meg Bécsben, annyi más útvonal van még, szerinte hülye vagyok. Már levette a pènzt a bankkártyámról (neki egy vasa sincs, tölem vett el 60 ezret a jegyekre), és hajthatatlan. Kértem szèpen, kértem csúnyán, fenyegettem szakítással, de nem hat semmi. Mivel ö keveset keres, semmi pèmze, végelkeseredésemben már azt is felajánlottam, odaadom neki az összes megtakarított pénzem (360 ezer), csak ne kènyszerítsen, hogy Bécsbe menjünk a születésnapomon.


Mi a francot csinàljak?


21N, 28F


2015. nov. 15. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk ki Bécsbe az adventi vásárra. Úristen most mi lesz? Lehet hogy holnap a munkahelyemet robbantják fel (elég nagy állami cég) vagy a metró robban be akármi. Nem fogok rettegve kimenni az utcára.

Azon jobban aggódnék hogy ő vesz le a kártyádról pénzt. Velem tudod mikor tudna megcsinálni ilyet a pasim.

2015. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez a parázásod a robbantások meg kockázatok miatt lényegtelen, a kapcsolatodon kellene elgondolkodnod. Normális, hogy te mindent megpróbálsz, és ő ennyire telibefossa azt, amit szeretnél? Te őszintén félsz, rettegsz, aggódsz, akárhogy nevezzük, és persze, én értem, hogy ő ezt nem tartja valós veszélynek, de hogy ennyire nem érdeklik a te érzelmeid, a te vágyaid, a kéréseid, az szerintem a legkevésbé sem tolerálható egy kapcsolatban.

Meg az sem nagyon, hogy ő rendelkezik a te pénzeddel, anélkül, hogy előre megbeszéltétek volna, azaz, megbeszélte ő veled, de nem hallgatta meg a véleményed. Egy ilyen manőver után azt mondanám, hogy oké, köszipuszi, menj a fenébe öcsisajt. Hogy valaki ennyire semmibe vegye az én félelmeim és kérésem, még akkor is, ha szerinte megalapozatlan, számomra elfogadhatatlan egy kapcsolatban.

2015. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Két okból is hülye vagy. Egyrészt túldramatizálod a helyzetet. A karácsonyi vásáson sem veszélyesebb mint bárhol máshol. Másrészt mi az, hogy hagyod, hogy a "párod" irányít, elveszi a pénzed? Dobd ki a francba, és nézz levesebb tévét.
2015. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nagyobb a veszély, mint egyébként. Szerintem is túl dramatizálod egy kissé. Nem szabad megijedni, mert akkor egy rettegés lesz egész Európa élete. Muszáj szembe szállni velük.

Mondanám én is, hogy nagyobb a baj a kapcsolatotokkal, de elképzelhetőnek tartom, hogy a párod pont azért akar odavinni, hogy segítsen legyőzni a félelmeidet. Én úgy érzem, hogy már már hisztérikusan félsz odamenni, meg is értelek. De nem élhetsz rettegésben, és ha ehhez az kell, hogy megálltok Bécsben, akkor álljatok meg ott.

Szerintem Németországban, bárhol nagyobb a veszély, mint Bécsben. Egyenlőre csak Németország a célpont, azt akarják eltaposni elsőként, majd utána jön a többi ország.

2015. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14 Ezzel aztán megnyugtattad a Kérdezőt,bravó.:(

Kérdező!

Nem szabad félni,a ro_adékok pontosan azt akarják elérni,hogy féljünk.

Meg kell mutatni nekik,Európa erős,nem fél,a benne élők nem félnek!

Te is erős vagy Kérdező,ne félj!:)

Sajnos a világ ilyen,egyre rosszabb irányba haladnak bizonyos dolgok,a folyamatok nem sok jót ígérnek,de bízzunk abban,egy erős Európai-Amerikai összefogással,idővel meglesznek fékezve,ezek a szemét terroristák.

Addig mi,ebben a közösségben élők,nem tehetünk mást,mint méltósággal,félelem nélkül tűrjük a történteket.

Ez nagy segítség országaink vezetőinek is,ha nincs félelem,kisebb a nyomás rajtuk,felelősségteljesebben,nyugodtabban tudnak döntéseket hozni,hogy felszámolják ezt az agyrémet.

Szedd össze magad,tessék elmenni arra a bécsi vásárra,és nem,nem azért,mert a gyökér párod akarja,hanem azért,hogy legyőzd a félelmeid.

Fel a fejjel:)még nincs itt a világvége,hiába nagy divat ezt manapság hangoztatni.

2015. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Te tiszta hüye vagy :D Ezzel az erővel az utcára se menj, mert felrobbantja magát a melletted sétáló.
2015. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

hogy a francba fordulhat elő, hogy te állod az utatokat, de nincs semmibe beleszólásod, sőt még egy rakat pénzt is fizetnél neki a kompromisszusos megoldásért???


itt most nem a "jóötletebécsbemenni" a kérdés, hanem, hogy mégis milyen elnyomó, idióta, kihasználó kapcsolatban vagy....


állj már a sarkadra, basszus

2015. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze amikor a nők csinálják ugyanezt a férfiakkal, akkor nem "kiabálsz".
2015. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!