Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne bíznom benne? Beszélh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne bíznom benne? Beszélhetünk megcsalásról?

Figyelt kérdés
Szóval ez egy elég hosszú sztori lesz, de legalább kiszűri azokat az embereket, akik csak beírkálnának valamit. Kérlek olvasd végig teljesen! Ha valami nem tiszta, nyugodtan kérdezz. Exbarátnőm és én körülbelül 1 évet töltöttünk együtt, ő másik országban él, de 1 év alatt kb 3 hónapot töltöttün külön, a többit egymás társaságában. A kapcsolat eleje nem volt felhőtlen, az ex ott lábatlankodott, a barátnőm, nevezzük Ellienek, akkor lépett ki egy 10 éves kapcsolatból (előtte megcsalta a párját mással, a kapcsolatuk elején és a végén is.9 évig bírta viszont, de azt mondta, hogy zéró volt a szexuális élet etcetc. ). Egyszer volt rá példa, hogy titokban találkozott valakivel kb 20 percre, nekem hazudott róla, de mivel 13k kilóméterre élnek egymástól, így nem aggódtam túl sokat rajta. Az a része zavart, hogy hazudozott róla és hogy a srác fb-jéről tudtam meg, hogy találkoztak- az emberünk egy igazi idióta. Másik alkalommal szájon puszilta a volt barátját, de azt mondta, hogy ez csak baráti dolog volt (nem nagyon hiszem el). Aztán júliusban kezdtek elszállni a dolgok. Én hazajöttem pár hétre, és folyamatos csesztetést kaptam. Átmentem egy barátomhoz pár órára, csörgött a telefonom, csörgött a haverom telefonja is, ha nem vittem magammal valahova telefont, akkor gyanús voltam. Illetve kb fél éven keresztül mondtam neki, hogy mennyire nem szeretem a facebookot, és még a fake accot is le fogom törölni. Ezt ő úgy vette, hogy valakim van és nem akarok beszélni vele, mivel amikor külön voltunk, legtöbbet fb beszéltünk. De felajánlottam neki 2 instant üzenetes oldalt, és skypeon is beszéltünk mind írásban, mind szóban videóval. Egyértelműen nem volt kedvem annyit beszélni vele, mint előtte, mert mindig az jött ki, hogy megcsalom/hazudok/átverem ilyesmi és nagyon gáz dolog, amikor sose csaltam meg meg semmi és állandóan azt hallgatom, pláne olyan embertől, aki megcsalt/hazudozott nekem. Aztán elkezdett velem szakítgatni.2 hét alatt 3x szakított, a 3-nál azt mondtam neki, hogy akkor maradjon végleges, már nem szeretem etcetc- ami nem volt igaz. De aztán mégis hagytam ennyiben, szó szerint elegem volt. Beszélgettünk az elkövetkezendő kb 5 hétben 3-4x, de semmi komoly csak hogy hogyan vagyunk és ilyesmi. Aztán egyik nap felhívott, hogy jönnie kell 1 hónapra Európába és fussunk össze. Elkezdtünk beszélni arról, hogy akkor töltsük azt az időt együtt és beszéltünk arról, hogy mi volt a probléma. Rákérdeztem, hogy volt-e valakivel ezen idő alatt. Mondta, hogy 2 emberrel feküdt le, egyikkel egyszer, másikkal többször. Eléggé kiakadtam, mert fájdalmas, a fájdalom hevében azt mondtam, hogy ok, akkor lehet inkább ne találkozzunk. Ez volt október 23án. Aztán felfogtam, hogy jogtalan elvárás volt ez tőle és bocsánatot kértem. Egész oktober 24én beszéltünk. Olyankokat írt, hogy szervezzünk meg egy telefonos randit, illetve hogy egy hosszú levelet ír nekem, amiben kifejti a véleményét, hogy jobban megértsem. Október 24 szombat este ilyen 9 körül írta ezeket, aztán azt írta, hogy most mennie kell, mert találkozik a barátaival. Nem gondoltam én semmi rosszra. Másnap mintha mi se történt volna beszéltünk, szóba jött az is, hogy hamarabb láthatnánk egymást. Nem mondott egy szót se arról, hogy volt valakivel. Aztán most, kb 2 napja elszólta magát. Azt mondta, hogy múltkor mondta személyesen a srácnak, hogy fog velem találkozni. A probléma csak az volt, hogy azt mondta, hogy nem találkozott már senkivel se azóta. De azelőtt nem tudta mondani a srácnak, hogy találkozik velem, amíg nem kezdtünk el beszélni. Szóval elkezdtem kihallgatósdit játszani, hamar sok összefüggéstelenséget találtam a sztorijába, aztán amikor nem tudta tovább tartani a sztoriját, bevallotta, hogy oktober 24 este amikor írt nekem, pont a sráchoz tartott és aztán lefeküdt vele. Azon a héten pedzegettük, hogy ha találkozunk, nem kéne másokkal hetyegni, de kitéregetett a válasz elől általában. Oktober 25én egyeztünk meg, hogy akkor senki nem randizik senkivel.1 nappal utána hogy dugott az emberünkkel. Szóval végülis mivel nem voltunk kapcsolatban, nem tudom ráhúzni a megcsalást, de mivel még út közben is beszélt velem, ahogy az emberünkhöz ment és kefélt vele, azért ez kicsit más kategória, mint hogy “szingli voltam és dugtam vkivel, mert azt hittem, hogy sose fogunk összejönni”. Azt mondta, hogy nagyon megsértettem őt, amikor 23án azt mondtam neki, hogy akkor ne találkozzunk, és ezért csinálta ezt. Ezt nem nagyon értem, mivel 23án végig beszéltünk,24én bocsánatot kértem tőle azért, amiket mondtam, és ő maga is írogatta, hogy levelet ír nekem és telefonos randizzunk (mivel 13 ezer kmre van, nem tud csak átrepkedni úgy). Számomra kicsit gusztustalan, hogy találkozni akar velem, beszélgetünk arról, hogy mit kéne máshogy csinálni a párkapcsolatban etcetc és gyakorlatilag miközben beszél velem, egy másik sráchoz tart, hogy megdugja őt. Viszont nem vagoyk biztos, hogy ez nem csak féltékenységi agyroham-e, szóval ezért kérek tanácsot. Lehet vajon benne bízni? Ez inkább közelít a megcsalás témához, mint sima szingli voltam és lefeküdtem vkivel, mert nem láttam esélyt arra, hogy a barátommal legyek? B11
2015. nov. 16. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Elolvastam.

Miért kéne bíznod benne? Rengeteget hazudott.

2015. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok egy pár, akkor az nem számít megcsalásnak, még akkor sem, ha közbe tartjátok a kapcsolatot. Viszont elég aggasztó a viselkedés miszerint ilyen rövid idő alatt ennyi emberrel lefeküdt.
2015. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez számomra nem párkapcsolat, távkapcsolat is működhet hűséggel, szerintem csak elhatározás kérdése (meg persze ha az ember IGAZÁN szereti a párját akkor eleve fel sem merül a gondolat). 43/NŐ
2015. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, később reagálok bővebben!


Nem voltunk párkapcsolatban, de egyértelműen beszéltünk arról, hogyhan lehetne restaurálni a dolgokat.

2015. nov. 16. 14:57
 5/16 anonim ***** válasza:

Bár megcsalásnak nem tartanám, de ezzel a kapcsolattal több probléma is van.

13 ezer km-ről elég nehéz, majdhogynem lehetetlen párkapcsolatot fenntartani. Ahhoz az kellene, ami belőle már a kezdetektől fogva hiányzik: elköteleződés, elhivatottság, kitartás a kapcsolat mellett. Ezek nélkül nemhogy egy tényleges, együttélős kapcsolatba sem bonyolódnék vele, de egy távkapcsolatba végképp nem. Nem tudnék bízni valakiben, aki bár ígérget fűt-fát, oda se bagózik, ha ezeket megszegi.


Szóval, bár nem megcsalás, de bízni ezek után én nem tudnék benne.

2015. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon, nagyon, nagyon, nagyon régen el lett már ba­szva. Rosszul kommunikáltok, féltékenykedtek, ő összefeküdt egy csomó mindenkivel, távkapcsolat, szakítások sorozata stb. Miért szenvedtek egymással? Szerintem ez már egy nagyon régóta halott ügy, a legjobb, ha hagyod a fenébe az egészet, továbbállsz, levonod a következtetéseket és legközelebb jobban csinálod. Ha valakivel ilyen helyzetbe kerülsz, ennyire nem tudtok bízni egymásban (bár most nem is volt okotok bízni, hazugságok, megcsalások közepette), akkor már réges-régen rossz az egész.

Ez a kapcsolat a lehető legtávolabb áll az egészségestől, hagyd abba!

2015. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kapcsolat. :(
2015. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megcsalasnak nem megcsalas, de ennek a "kapcsolatnak" (leirni is rohej) az egvilagon semmi ertelme nincs.

Miert jo ez neked, komolyan?

2015. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amíg kapcsolatban voltunk, addig nem távkapcsolat volt. Kb 12 hónapból 3-at tölttünk külön, szóval 9:3.
2015. nov. 16. 16:28
 10/16 Bence_ ***** válasza:
Keress olyan nőt aki becsül téged. Ez a csaj semmibek nem tart. Gondold meg ha téged megsért, elhagy már másnap más csajjal vagy? Nem. Mert szereted. Azt nem kapcsolgatod magadban, hogy 10oerce szingli vagyok akkor megyek dugni. Idő kell mire elfelejtesz valakit. Neki erre elég 1-2 óra.
2015. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!