Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kit válasszak? Töb lenn.

Figyelt kérdés
szóval 16L vagyok és van egy 18 éves barátom 7 hónapja...egysuliba járunk eddig nagyon jol megvoltunk de 2 honapja kb egyik osztálytársammal öszebarátkoztam olyan szinten hogy a legjobb barátok lettünk és ö megmondta nekem hogy suli eleje óta szerelmes belém(elötte is egy suliba jártunk) és én kedvelem jobban mint barátot.és 1hónapja folyamatosan csak vitázok a barátommal és nemtudom hogy mit csináljak.szakitsak vele és legyünk barátok, vagy adjak neki még egy esélyt?
2010. márc. 20. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jobban szereted a pasid akkor adj neki egy esélyt.De ha úgy érzed, hogy a barátoddal jobban érzed magad, többet szeretnél vele lenni esetleg jobban vonzódsz hozzá akkor szakíts a pasiddal.
2010. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tegnap este is az osztálytársaimmal buliztam, és ö is ottvolt.és jol éreztük magunkat kicsit ittunk cska jo kedvig.télleg.és elhivott séltálni este éjfél fele tök szép csillagos volt az ég fáztam odaadta a kabátját, és megcsokolt és hagytam. és ez a 2. hogy megcsalom a barátom az egyikröl tud.és adott még egy esélyt.és a viták azért vannak mert féltékeny és nembizik bennem:S

de én döntésképtelen vagyok kavarognak az érzések:S

2010. márc. 20. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen,nemhiába féltékeny a pasid. De a Te helyedben én a pasidat választanám,és az osztálytársamat hagynám a fenébe.
2010. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.:/

barátom fogom választani az osztálytársam pedig marad tovább is a barátom.

2010. márc. 20. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy továbbra is a barátod fog maradni.Legalábbis egy darabig biztos, hogy nem.
2010. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem az osztálytársadat válaszd:) Egyértelmű h őt szereted, legalábbis nekem úgy jött le ez az egész! 19L
2010. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!