Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes lenne meg faradoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne meg faradoznom utanna?

Figyelt kérdés
ma szakitott a baratom velem:( nagyon meg viselt...azon kaptunk soze h en modntam h nem tteszik mert nem torodik velem meg ilyeneket vagtam hozza es magamban nem latatm h en is menyire hibas vagyok es igy atz mdonat h legyunk alegjobb baratok es ne szomorkodjak mianna mert o egy hue kolyok..de nekem az eletem ertelme.mit tegeyk es en ugy erzem hmeg szeret merr nagyon szeretett..es hogyan tudnam visza hoditani lecci segitsetek....plzplzpl
2008. szept. 12. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

férfi ezek után:"legyunk alegjobb baratok "

már nem lesz szerelmes beléd. persze lehet hogy lefekszik veled,mert hát a lyuk az lyuk.de esküvőre ne számíts.

2008. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hat szerintem hagyjad, ha szeret akkor visszajon, ha nem akkor hagyjad, mert csak kifog hasznalni......
2008. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
enis ugyvagyok most parommal, hogy sokat kivok miatta keveset tudunk egyutt lenni, es ugyerzem alig avgyunk mar egyutt lelkileg is,mintha eltavolodtunk volna felek es kiakaszt.szerintem, jobb ,hogy vege lett, majd jon jobb meglatod:)csak ne csuggedj, maradj szep es vidam:)
2008. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még valóban szeret,ahogy érzed,akkor majd ő fog téged keresni.Te meg ne fuss utána,annak nem sok értelme lenne.Ha meg nem keres meg,akkor mégsem szeret már,legjobb ez esetben elfelejteni.
2008. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!