Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm a fejemre akar nőni?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon friss kapcsolat még, 1 hónapja vagyunk együtt :) Nagyon jól megvagyunk, általánosságban aranyos, kedves és okos a hölgy, de van kis gond köztünk. Én eléggé alkalmazkodó vagyok, szeretek végtelenül kedves és figyelmes lenni, de nagyon nem szeretem, ha egy lány akar irányítani a kapcsolatban.

Barátnőm viszont pont irányító típusnak tűnik, mindig meg akarja mondani hova menjünk, mit csináljunk, nem hagyja rám - mint férfire - a dolgot. Mielőtt megkérdezném kedvesen mihez van kedve, már nagyjából el is döntötte mi lesz. Emellett olyan, mintha direkt el akarná csavarni a fejemet, vagy mintha papuccsá akarna tenni. Nem igazán tudom leírni, hogy miből érzem ezt, de elég sok barátnőm volt már és megérzem az ilyent. Kicsi féltékennyé tétel vagy "nem írok neked majd te írsz nekem" trükköket vélek felfedezni, ami rám már nem igazán hat (Ő 23 én 29). A viselkedése alapján mintha azt szeretné, hogy én behódoljak, talán mert neki ez kényelmes, vagy fene se tudja miért csinálják ezt a lányok. Emellett komolyan gondolja velem, ez azért látszik a hozzáállásán, de amellett hogy elég ragaszkodó vagyok (tipikus mosolygós "cuki" srácnak szoktak titulálni), nagyon agilis és erős személyiséggel rendelkezem. Lehetséges, hogy még nem ismer és nem érzi, hogy a kedves, aranyos énem mellett azért ott van a férfias virtus is, ezért úgy gondolja, hogy neki kell irányítani? Mit javasoltok, hogyan lehetne picit észhez téríteni, hogy ne akarjon maga alá gyűrni, csak simán érezze jól magát velem?



2015. nov. 18. 10:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ige, egy picit határozottabbnak kellene lennem valószínűleg, köszönöm a tippet :)

Arra gondolok, hogy picit "hülyíteni" akar, de ettől függetlenül élvezi a társaságomat és szeret velem lenni. Csak azt nem értem miért szükséges az ilyen, ezzel inkább csak elijeszt, mintsem jobban magára vonná a figyelmet. Idővel jobban fog vonzódni, lehet akkor már felhagy ezzel :)

2015. nov. 18. 11:31
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Legközelebb, ha ő javasol programot, mondd neki h neked máshoz van kedved. Ne hagyd, hogy a fejedre nőjön, ennyi.
2015. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=1hKKGBP-Efs


Na ezen mindig szakadok :D

Ismerős ez a szitu, amit leírtál. :) Azt hiszem ez ilyen makrancos kata természet, teljesen jól kezelhető, adott időkben helyre kell tenni. Én is, sajnos-nem sajnos, ilyen határfeszegető vagyok, és bár szeretem a kedves-gyengéd férfiakat, be szoktam náluk próbálkozni, hogy megy-e a keményebb fellépés is. Mihelyst megnyugodtam, hogy jól van, nem kell irányítani, sokkal jobban kijövünk egymással :)

Ugyanakkor ez nem egy jó tulajdonság, nem szabad visszaélni mások türelmével és szeretetével a saját bizonytalanságunk miatt (ahogy én is teszem).

2015. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Ne engedd,hogy a fejedre nőjön. Megjegyzem szerintem egy kapcsolatban az egyik fél mindig dominánsabb. Itt mindketten erre a szerepre vágytok. Lehet nem lesztek sokáig együtt. Egyébként semmi baj nincs veled, látom sokan lepontoztak.
2015. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül is megoldódni látszik a dolog :) Mondta, hogy nagyon szeret engem, csak nem ismer még annyira, hogy el tudta volna dönteni, hogy milyen a habitusom, és mivel szeret szervezkedni meg irányítani, gondolta kezébe veszi a gyeplőt, de említette, hogy nyugodtan szóljak neki, kompromisszumképes, csak néha rá kell szólni :) Szóval szerintem nem lesz gond, csak picit határozottabban kell fellépnem és akkor simán enged :)
2015. nov. 20. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!