Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked meddig tartott míg kiheverted hogy megcsaltak? Mennyi idő múlva nem gondoltál már rá? És rendbejött a kapcsolatod házasságod?

Figyelt kérdés
Jobb lett utánna vagy rosszabb a kapcsolatod házasságod?
2015. nov. 18. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás az olyan dolog,hogy hajlamosnak kell lenni rá.Szóval hiába jön rendbe a kapcsolat,egy olyan emberrel vagy együtt,aki hajlamos a megcsalásra.
2015. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Igy igaz. Engem 1-szer csaltak meg még ezer éve. Kb. egy òra hossza volt a kiheverés. MERT: ha megcsalt,nem szeret...Ha nem szeret:én mot.szeressek rajta????Ennyi nagyjàbòl.
2015. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*mit
2015. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#2

Tévedés.Attól még szerethet.

2015. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mai napig nem hevertem ki teljesen, szerintem ezt nem is lehet.


Utána nem volt kapcsolatom, mert kivágtam a ... azt az izét (nem nevezem nőnek, mert az ilyen nem érdemli meg) mint macskát sz@rni!

2015. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de akkor màs fogalmaink vannak a szerelemről. Èn nem vagyok képes megcsalni akit szeretek. Eszembe sem jut. Ha meg nem.működik a dolog,nem vàrom meg,hogy megcsaljam. Akkor elé àllok és megmondom neki. Aztàn oda megyek ahova akarok. De ez alap.
2015. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem hevertem ki. Nagyon magam alatt voltam, nem jártam sehová csak a munkába és haza olyan voltam mint egy zombi. Egy idő után kb. fél évvel a szakítás után az ő legjobb barátja keresett meg, hogy felvidítson. Mint egy jó barát, rengeteget beszélgettünk, moziba jártunk semmi testiség nem volt köztünk kb. 5 hónapig. De végül rengetek közös dologvolt köztünk, megértettük egymás problémáit. Ma már 8 éve vagyunk házasok. Persze mikor elkezdtünk találkozgatni, én voltam az utcasarki örömlány, gerinctelen féreg hogy kikezdek a legjobb barátjával, hogy én direkt csinálom, hogy őt idegesítsem. A férjem volt szintén a k*csög, hogy őt fogja összeverni (csak a szája volt nagy). Egy idő után belenyugodott az egészbe. Külföldre ment dolgozni, de kb. 3 hónapot volt ott és haza jött. Azóta alkalmi munkákból, segélyből él rengeteg tartozása van, alkoholista lett. Szóval nekem sokkal jobb lett az életem a megcsalás után. Rengeteget szenvedtem miatta, de ma már azt mondtam, hogy megérte az a szenvedés.
2015. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem csaltak. Tovább tart ha benne maradsz. Lezárni jóval könnyebb, a gyógyulás is. Én maradtam, 3 hónap utàn azt merem mondani jól vagyok. De ez kettő emberen múlik. Jobban leszel hidd el, bár most nem ezt érzed, de fel fogsz állni. Kitartás!
2015. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!