Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorítónak találja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak találja, hogy nekem örömet okozzon a szexben?

Figyelt kérdés

Én szeretek játszani a párommal odalent, orálisan is és szeretek próbálgatni új variációkat, és szinte minden alkalommal szex előtt közben és a végén is használom a számat, de én egy kezemen megtudom számolni, hogy ő hányszor játszott odalent pedig már régóta együtt vagyunk, ráadásul nem volt több fél percnél soha és az is olyan volt, hogy csak lefetyelte durván, érzés nélkül, tehát nem volt jó.

Próbáltam többször beszélni vele erről, hogy én nekem nagy öröm ha neki jó stb. és hogyan szeretem,esetleg taszítja e őt ez a dolog, azt mondja nem, szereti, csak nem "mindig" meg bal bla , de nincs semmi baja... Eleve nem szokta szinte soha, és nem is próbálkozik, nem akar a kedvemben járni, körülötte sem szokott például puszilgatni, semmi.

Rosszul esik, mert többszöri beszélgetés ellenére sem volt változás, és a legutóbbi óta direkt akarta de nem akartam már, mert ez olyan mintha kényszerből csinálná... Akkor őszintén mondja meg, ha taszítja vagy nem szeretné...

Mit kéne tennem?

Ez nagyon kellemetlen és rosszul is esik, ez normális?


21L


2015. nov. 20. 19:21
1 2 3
 1/29 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Igen.


A csávó vagy nem szeret nyalni, vagy nem tetszik neki a puncid.


Ez a két variáció lehetséges.

2015. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
áhh az ilyen barom önző srácnak van! aki meg kedves törödő lenne 1 nővel az a kutyának se kell! tudod mit kérdező megérdemled.......
2015. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ui: maga a szex pedig jó,napi többször is van, hogy csináljuk ha tudjuk... és még sem csinál semmit nekem külön, általában az ujjaival rendezi le a dolgot, de azt sem túl ügyesen és finoman.
2015. nov. 20. 19:23
 4/29 A kérdező kommentje:

De nem tudom mi nem tetszik rajta neki... mindig megmosakszom előtte, tiszta vagyok, ráadásul az a "baba" van nekem, borotvált is... nem értem.

Normális válaszokat, légyszíves.

2015. nov. 20. 19:24
 5/29 anonim ***** válasza:
Passz. Én imádok p*ncit nyalni.
2015. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Clark Kent.. ***** válasza:

Nos, akkor lehet, hogy neki a salátás punci jön be.


Vagy csak egész egyszerűen nem szeret nyalni. Ne erőltesd, ha nem akarja.

2015. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Oké, már feladtam , nem erőltetem.

De rosszul esik...

én fokozottan figyelek rá, ő benne meg miért nincs meg az a késztetés, hogy örömet okozzon nekem?

Én , ha nem is szeretném a dolgot, megtenném a a barátnőm kedvéért nem is mindig, de amikor csinálnám néha akkor rendesen, odafigyelve, vagy! ha nem szeret, akkor miért nem ügyeskedik finomkodik a kezével?

2015. nov. 20. 19:30
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik,hogy a párod sajnos egy érzéketlen ember és túl egocentrikus.Az élet más területein nem szokott mostohán bánni veled?
2015. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Milyen szagú a nunid? Nagyon erős?
2015. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én alapvetően szeretek, sőt imádok puncit nyalni. Viszont be kell valljam, nem mind1, hogy néz ki a punci. Van amelyik nem tetszik egyáltalán, azt én sem szívesen nyalom.
2015. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!