Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorítónak találja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak találja, hogy nekem örömet okozzon a szexben?

Figyelt kérdés

Én szeretek játszani a párommal odalent, orálisan is és szeretek próbálgatni új variációkat, és szinte minden alkalommal szex előtt közben és a végén is használom a számat, de én egy kezemen megtudom számolni, hogy ő hányszor játszott odalent pedig már régóta együtt vagyunk, ráadásul nem volt több fél percnél soha és az is olyan volt, hogy csak lefetyelte durván, érzés nélkül, tehát nem volt jó.

Próbáltam többször beszélni vele erről, hogy én nekem nagy öröm ha neki jó stb. és hogyan szeretem,esetleg taszítja e őt ez a dolog, azt mondja nem, szereti, csak nem "mindig" meg bal bla , de nincs semmi baja... Eleve nem szokta szinte soha, és nem is próbálkozik, nem akar a kedvemben járni, körülötte sem szokott például puszilgatni, semmi.

Rosszul esik, mert többszöri beszélgetés ellenére sem volt változás, és a legutóbbi óta direkt akarta de nem akartam már, mert ez olyan mintha kényszerből csinálná... Akkor őszintén mondja meg, ha taszítja vagy nem szeretné...

Mit kéne tennem?

Ez nagyon kellemetlen és rosszul is esik, ez normális?


21L


2015. nov. 20. 19:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy kidobod vagy szenvedsz... Egy ilyen önző fa*z miatt nem éri meg kimaradni a tutiból. :D
2015. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Clark Kent.. ***** válasza:

Hagyjátok már a Kérdezőt!


Ő - mint a lányok 100%-a - érzelmi alapon már döntött.


Ez van, ha ő vállalta, akkor éljen így. Szabad ember, azt csinál, amit akar. Inkább annak kellene örülni, hogy vannak ilyen lányok, akik nem teszik magasra a lécet.

2015. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Jaaaa, neked az már magas léc, ha néha ki "kell" nyalni a nődet? :D
2015. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Miért akarjátok őt ellene uszítani? Ha szereti a pasiját így is, akkor szereti. Bánkódhattok, nyálcsorgató lúzerek.

25/F (jóképű F)

2015. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok pasi, szóval rohadtul nem fogok bánkódni. :D És azért kell ellene uszítani, mert a lánynak lenne igénye dolgokra, amit a pasija magasról les*ar, fordított esetben meg duzzog, mint egy óvodás. Ezért fel kell nyitni a szemét, hogy ez nem normális dolog, és ne áldozza fel magát egy egoista fas* miatt. :D
2015. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Clark Kent.. ***** válasza:

"Jaaaa, neked az már magas léc, ha néha ki "kell" nyalni a nődet? :D"


A Kérdező pacákjával kapcsolatban a nyalás csak egy dolog. Világosan le lett írva, hogy máshol is figyelmetlen, és egoista is. Az, hogy ezt a csaj elnézi neki, világos utalás arra, hogy az a bizonyos léc alacsonyan van.


Aki ezen megbotránkozik, annak kívánok olyan nőt, aki szinte tökéletességet vár el majd tőle. Akkor majd sírnátok egy ilyen csajért, aki hajlandó elnézni a dolgokat.


A nyalás meg nekem nem okoz problémát.

2015. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Két megközelítés van:

- Ha szeretsz valakit akkor megteszel érte olyan dolgokat amik neked nem okoznak különösebb örömet...

- Ha szeretsz valakit nem kérsz tőle olyat amit ő nem szívesen tenne, mert taszítja, undorodik tőle stb.


A te példád teljesen ugyanaz elméleti síkon mint mikor a pasi akarja az anált a csaj nem. Nem egyeznek az igények, hosszútávon rámegy a kapcsolat. Ha tetszik ha nem. Ha neked alapigényed az orál akkor bármi fájó olyat kell keresned aki szívesen kielégít ilyen módon is. Máskülönben ott marad a frusztráció...

2015. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Foglaljuk össze... A pasid - saját bevallásod szerint - önző és egoista az élet főbb területein, az ágyban nem adja meg neked, amit szeretnél, teljesen alárendel magának (tudod, kit érdekelne, ha egy hapek megsértődik mert nem csinálom neki, miután két perccel ezelőtt még a wc felett lógatta...), és mindennek ellenére, te érzed magad rosszul, és keresel megoldást, mikor ő le sem sz*rja a szitut... Ez aztán szerelem. Ha benne maradsz egy ilyen kapcsolatban, akkor ne haragudj, de meg is érdemled.
2015. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hat vessetek egy kosar mokus ele ha ertem ezt a kerdezot....

A pasi egoista az elet fontos teruletein, a szexben nem adja meg neki amire vagyik de o ugy dont hogy ezt az allapotot elfogadja hosszu tavon. Szegeny majd akkor esik pofara amikor a pasi lep le es tesz az o elfogadasara.

HOl van mai lanyokbol az onerzet???!!!!

2015. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!