Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek hogy megnyugodjon és megértse h. nekem tetszik és h. jól néz ki? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a barátnőm 16.Öt hónapja járunk.

Az a baj, h. a suliban mindenki "JLO"-nak csúfolja mert a többi osztálytársnőjénél nagyobb a melle és a feneke.(Egyébként vékony csaj, nem kövér v. molett, és az anyukája is hasonló felépítésű, vékony, nagy mellei vannak és az átlagnál nagyobb a feneke.)

A tesi órákról is sokszor lógni szokott mert nem akarja h. a többiek piszkálják ez miatt.

Többször is mondtam neki, h. én szeretem, meghogy "szexi" és nekem így tetszik, de nem hitte el...Azt mondogatja, h. bár szeret, de inkább szakítsak vele, mert nem akarja azt h. "megutáljam" a kinézete végett...Kétszer próbálkoztam vele, h. lefeküdjünk, de elutasított, azt mondta h. nem akarja h. meztelenül meglássam h. mekkora feneke van...

A tavaszi szünetben a szüleimmel mennénk nyaralni tengerpartra, az anyukája el is engedné velünk de ő nem akar jönni, mert nem akarja h. meglássam fürdőruhában...

Ti mit tennétek a helyemben mit mondanátok neki?Szeretjük egymást és szeretném ha végre "normális" lenne a kapcsolatunk és nem foglalkozna azzal h. mit mondanak a többiek!Lszi segítsetek...


2010. márc. 20. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe és mond el neki az igazat,ha ez nem jön be,akkor a csaj 1 hülye!
2010. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mond neki ezt:

- fiú vagyok és ha nem tetszik egy lány akkor valószínü nem fogok vele összejönni, viszont veled vagyok öt hónapja és így szeretlek téged ahogyan vagy, és számomra te vagy a tökéletes, ha nem gondolnám így, nem lennék veled -

nekem ezt mondta barátom mikor nekem is hasonló problémáim voltak, nagyából elfogadtam magamat, és örülök hogy így gondolja :)

2010. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem tudsz vele nagyon mit csinálni már, csak sajnáltatja magát. Elmondhatod neki minden nap h neked csak ő kell akkor sem lenne semmi, hagyd ott hiába szereted de ennek nincs értelme, a párkapcsolat kettőtökről szól nem pedíg a nyafogásról és az értelmetlen rinyálásról.
2010. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De én vele szeretnék járni nem mással...Többször is mondtam neki h. nekem ő tetszik és nekem ő kell, nem más de mindig azt mondja h. csak azért mondok neki ilyeneket mert nem akarom megbántani...Én nem szeretném ha szakítana velem, nem akarom őt elveszíteni...

:(((

2010. márc. 20. 17:56
 5/15 anonim ***** válasza:
mond h nőies és ez tetszik neked és mit foglalkozik a többiekkel?azért 16éves csaj nehagyja már h csúfolják :S
2010. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

mondd el, hogy az osztálysarai csak büdös irigy cafkák, és undorítóan néznek, ki, pont a deszkaságuk miatt. ha még mindig nem hiszi el, vegyél egy palyboy-t, és mutasd meg neki, hogy ezt is csak azért lehet eladni, mert a férfiak a NŐIES NŐKRE (kerekded idomúakra) izgulnak, és az újság olyanokkal van tele mint Ő,nem pedig a gebe osztálytársaival. Elvégre ki az a marha, aki Samura izgul?!


Elnézést a felháborodásért, de nagyon fel bírnak húzni az ilyen kis rosszindulatú k*rvák :@

2010. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az biztos ha szakítasz vele akkor depresziós lesz.
2010. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát először is közöld a barátnőddel, hogy k*rva gáz osztálytársai vannak... szánalmas valakit csúfolni amiatt, mert nőiesebb a többieknél. Biztos nagyon zavarhatja, hogy így gondolkodnak, de erre csak annyit lehet mondani, hogy gyerekesek. Ha össze kell vele veszned, akkor vessz vele össze, de értesd meg vele, hogy neked így jó. Mondd meg neki, hogy más hülyesége miatt ne gubózzon be, és ne veszítse el az önbizalmát. Aki hülye az az is marad, értem ezt az osztálytársaira. Ha emiatt akar szakítani, akkor nagy marhaságot követ el. Nehogy már mások szája íze szerint cselekedjen! Mondd meg neki, hogy ha elfogadja, amit gondolnak róla, akkor gyáva, és ha nem rád hallgat, akkor meg no comment... legyél egy kicsit erőszakosabb, és vezesd rá, hogy elvárod, hogy megbízzon benned, mert nem a semmiért jöttetek össze. Egyébként meg ha elmondaná a gondját egy pszichológusnak, az lehet, hogy többet segítene. Lehet, hogy hülyén hangzik, de egy felnőtt szakember mégis jártasabb az ilyen lelki gondokban. Ha nagyon elveszíti az önbizalmát, még a végén komoly testkép zavara lesz és az nem vezet jóra.
2010. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de az ilyen ember mitől nem lessz depressziós? Érzelmi nyomorék már bocsánat.

Csak saját tapasztalat, h már engem vetett szét az ideg, és egéssz nap csak azon gondolkoztam h mit kéne tennem, és vhogy nem voltam boldog.

Nekem 2 évig sikerült kibírnom tovább nem, 2teljes év alatt nem tudtam megoldani ezt a problémát(bár mi lefeküdtünk, és ő is nagyon szép volt sőt már-már tökéletes, sokan irigykedtek rá).

Mond neki h te nagyon szereted, kívülről belülről, de téged az kikészít h nem értékeli azt az embert akit te szeretsz, és próbálja meg magát elfogadni csak a te kedvedért. sok sikert

2010. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

18:00 Ez az, mások sértegetése a tökéletes megoldás... Akkor mitől lenne jobb, mint a többi?


Azért cikizik, mert tetszik neki a többieknek a szép homokóra alakja miatt. Nem nagyon tudod meggyőzni addig amíg a barátnőd nem kezdi el magát szeretni. Te véleményed fontosabb kellene, hogy legyen, mint a hülye osztálytársaké..

2010. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!