Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek hogy megnyugodjon és megértse h. nekem tetszik és h. jól néz ki? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a barátnőm 16.Öt hónapja járunk.

Az a baj, h. a suliban mindenki "JLO"-nak csúfolja mert a többi osztálytársnőjénél nagyobb a melle és a feneke.(Egyébként vékony csaj, nem kövér v. molett, és az anyukája is hasonló felépítésű, vékony, nagy mellei vannak és az átlagnál nagyobb a feneke.)

A tesi órákról is sokszor lógni szokott mert nem akarja h. a többiek piszkálják ez miatt.

Többször is mondtam neki, h. én szeretem, meghogy "szexi" és nekem így tetszik, de nem hitte el...Azt mondogatja, h. bár szeret, de inkább szakítsak vele, mert nem akarja azt h. "megutáljam" a kinézete végett...Kétszer próbálkoztam vele, h. lefeküdjünk, de elutasított, azt mondta h. nem akarja h. meztelenül meglássam h. mekkora feneke van...

A tavaszi szünetben a szüleimmel mennénk nyaralni tengerpartra, az anyukája el is engedné velünk de ő nem akar jönni, mert nem akarja h. meglássam fürdőruhában...

Ti mit tennétek a helyemben mit mondanátok neki?Szeretjük egymást és szeretném ha végre "normális" lenne a kapcsolatunk és nem foglalkozna azzal h. mit mondanak a többiek!Lszi segítsetek...


2010. márc. 20. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

látszik, hogy szereted a lányt.

én is olyan helyzetben vagyok, mint ő.

mondogasd neki, hogy mennyire szereted és mennyire tetszik, hogy imádod, hogy ilyen nőies, stb...

ne add fel, hidd el, egyrészt jólesik neki, másrészt egyszer fel fog oldódni, főleg ha ennyire kitartó barátja van!

2010. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha ez gond lenne neked, eleve nem járnál vele.
2010. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. Beszélgess el vele!


2. Dícsérd többet és mondd neki néha hogy ebben a nadrágban/szoknyában milyen nőies a feneke.


3. Kérd meg hogy olvassa el amiket ide írunk.


4. nevezd be egy netes szépségversenyre. A sok pozitív visszajelzéstől, majd megbátorodik.


Mondjuk nem igazán értem a csajt. JLo az egyik legjobb nő a földön! Szép az arca és jó teste is van, szép, formás fenékkel. Ha nagy a melle az egy igazi kincs! Sok csaj azon sopánkodik hogy neki miért nem nő meg olyan nagyra. A szép mellek csodás látványt nyújtanak!

Ha a barátnőd nőiesedik és szép idomokkal gazdagodik, az csak az irigy suttyó, bunkó fiatalságnak nem tetszik.


A csúfolás szánalmas, főleg akkor ha olyanért csúfolják ami irigylésreméltó!!!!


Nem akarsz belinkelni egy fej nélküli képet róla? Nagyon érdekelne hogy mit szégyell!!!

2010. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem is az az ötletem hogy mutasd meg neki amiket ide írtak.akkor talán elhiszi

van egy-két bántó megjegyzés is de kell neki a kritika.

2010. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem a barátom ilyenkor mindig aztmmondja, hohy:"ne cikizd a barátnőmet, mert leütlek:)"

probáld ki, persze kedvesen:P

2010. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!