Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szeretlek, ezért ugyan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek, ezért ugyan olyan vonzó vagy számomra, mint a jó nők. " Fiúk, lányok, vélemény?

Figyelt kérdés
Én reagálom túl, vagy tényleg nagyon bunkó dolog ilyet mondani?

2015. nov. 21. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legkedvesebb dolog, az biztos. Én nem tudnék így kapcsolatban lenni, ha tudnám, hogy amúgy a barátnőm 1000 másik fiút kívánatosabbnak tart nálam.


F

2015. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Undorító. Nem is szeret téged. :D
2015. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is bunkóságnak érezném. Ha csak annyit mondana, hogy belédszerettem, ezért a hibáiddal együtt is vonzónak talállak, biztos odáig lennék, viszont más nőkkel úgy összehasonlítani, hogy ráadásul egyenesen megmondja, hogy amúgy nem vagy jó nő, csak már közel kerültünk egymáshoz és elfogadtam hogy csúnya vagy, de közben más nők is bejönnek, az azért elég rosszul esne. Szerintem első gondolatom az lenne, hogy megmondom, keresek inkább olyat, akinek jó nő vagyok.
2015. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
igy olvasva rohogok rajta de ha ilyet mondana nekem valaki biztos bevernek neki egyet :D
2015. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Őszinte gondolat. Az őszinteség manapság nem menő.
2015. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon bunkó volt... Nyugodtan besértõdhetsz vagy elküldheted a fenébe. Ha a barátom valaha ilyet mondana sbban biztos nem lenne köszönet

..

2015. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudja a srác, hogy a lányokkal nem szabad őszintének lenni.
2015. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Fordított esetben azért a pasinak sem tetszene egy ilyen elszólás. Ez nem őszinteség,ez tudatos bántás. A szépség egyébként is relatív,mint tudjuk.
2015. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem vélemény, hanem tény: az "ugyanolyan" szót egybe kell írni, ha valaminek az egyformaságára célzol. Ha külön írod, akkor teljesen más értelmet kap a kifejezés. Ez ugyan olyan, mint a nyelvtani hiba, de nem ugyanolyan, mint a helyesírási hiba!
2015. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha tudod magadról, hogy nem vagy jó nő, akkor nem bunkóság, hanem őszinteség. Ha jó nő vagy, akkor sem bunkóság, hanem ízlésficam.:-))

De nem értem, miért mások véleményére támaszkodsz? Te tudd magadról, hogy milyen vagy, a többiek véleményét magasról szard le. Mindenkinek úgysem fogsz tetszeni, aki meg fontos neked, az ne a külsődért szeressen.

2015. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!