Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szakítanátok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakítanátok egy lánnyal csak azért, mert túl korán mondja ki, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, ilyenért miért szakítanék ?

Bár ezért a lányok szoktak inkább elhátrálni.

2015. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Túl korán?

Mármint,mikor még nem is érzi?

2015. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem csak egy kicsit el riasztana
2015. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez?
2015. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem, miért lenne bárki együtt olyannal, akivel nem szeretik egymást? Valamint egy kapcsolatban miért probléma bevallani hogy szereted a másikat??
2015. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi (vagy nő) fél az elköteleződéstől, akkor megriadhat, akár még szakíthat is. De ez azt jelzi, hogy amúgy sem akart elköteleződni valószínűleg, csak laza kapcsolatot akart, szóval nincs veszteség.

Én a barátomnak akkor mondtam, amikor éreztem... viszonylag "korán", néhány hét együtt járás után (bár előtte már ismertük egymást egy ideje). Ő viszonozta. Nálunk nem volt ebből probléma, de ő vágyott arra, hogy szeressék, és viszonozni is akarta.

2015. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez női szokás.
2015. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szakítani lehet, az azt jelenti, hogy már járunk. Ha már járunk, akkor hogy lehet túl hamar kimondani, hogy "szeretlek"?
2015. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zeusz89 ***** válasza:
26éves férfiként csak egyszer tudtam volna kicsikarni bármelyikből is!
2016. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!