Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha problémátok van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha problémátok van, bánt valami titeket, akkor ti is vissza szoktatok vonulni?

Figyelt kérdés

Ha van olyan köztetek, aki szintén egy szó nélkül eltűnik, begubózik, elzárkózik, ha gondja-baja van (és nem a párkapcsolatból adódóan), az legyen szíves elmesélni nekem, hogy ilyenkor mit érez, mit gondol. Egyáltalán gondol-e a párjára, érdekli-e az, hogy fájdalmat okoz neki, hogy aggódik miatta? Vagy ez olyan dögöljön a szomszéd tehene is, ha én rosszul érzem magam, te se érezd jól?


Azok válaszát is szívesen fogadom, akik szintén átélték már, hogy a párjuk időnként szó nélkül eltűnt, mert gondjai adódtak, majd napok, hetek múlva kerültek elő.


2015. nov. 21. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél eltűnik napokra-hetekre szó nélkül? Szerintem az már nem kapcsolat.

Régebben volt olyan, hogy akkori barátnőmmel úgy összevesztünk, hogy fogtam magam, és elmentem sétálni 1-2 órára. Muszáj volt kicsit kiszellőztetni az agyam. De hiába volt nagy civakodás, még akkor is rövid idő után hívott, hogy hol vagyok, inkább beszéljük meg. Ami jól esett, mert pár perc séta után már azon gondolkodtam, hogy hiányzik, és milyen rossz lenne nélküle az élet a továbbiakban. Bár azóta már nem vagyunk együtt.

Akik eltűnnek szó nélkül hosszabb időre, azok vagy sajnáltatni akarják magukat, vagy csak ennyire tirpákok, hogy már nem érdekli őket a másik. Én legalábbis így látom.


29F

2015. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Összetett dolog, leírom szívesen, de itt hosszú lenne. Függ attól is, hogy milyen a két fél között a bizalom.
2015. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Akár itt, akár priviben, érdekelne a válaszod.
2015. nov. 21. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyes, nyilván együttélős kapcsolatban ez nem fordulhat elő, de ha egyébként két három naponta találkoznak, akkor simán. Nem arról van szó, hogy nem megy haza napokig, csupán szokásaitól eltérően nem keresi, nem telefonál, nem ír, nem ad életjelet magáról.
2015. nov. 21. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor még beszélni se nagyon szoktam. Párom még nem volt.
2015. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!