Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek van olyan problémátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan problémátok, hogy nem tudtok kommunikálni a párotokkal és ez frusztrál?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy a párotok mindenre helyesel vagy rátok hagyja. Kezdeményeztek egy beszélgetést vagy valamilyen véleménycserét és mintha teljesen passzív lenne.


Nincs ilyenkor olyan érzésetek, hogy egy baráttal vagy haverral jobban el tudtok beszélgetni és jobban meg tudjátok magatokat értetni?


Hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?


2014. okt. 27. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátomnak nem beszélhetem ki saját magát! Pedig ő a legjobb barátom. A legjobb barátok pedig a szerelemről is beszélnek, nem? :D Nem dicsekedhetek, hogy milyen jó az ágyban, vagy hogy már megint meglepett valamivel :)

vagy mikor össszeveszünk, nem sírhatom el neki, hogy mekkora szemét volt velem, és ő nem fog helyeselni, hogy "Igenis jól tetted, hogy rányomtad a telefont! A bunkója!" :DD Vicces lenne.


na jó, komolyra fordítva a szót, de valóban ez az egyik, a másik, hogy neki hiába beszélek a női mivoltommal kapcsolatban lévő dolgokról, pl körömlakkok, parfümök, rúzsok, szempillaspirálok, kacsa, stb....


Ilyenkor kell egy barátnő( vagy egy furcsa fiúbarát :D), mikor kipletyizhetem magamat tabuk nélkül.

2014. okt. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek kibeszélni a párod?
2014. okt. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem egyszerűen csak nem érdeklik azok a dolgok amiről beszélsz. Gondolom te vagy a nő. Őrülj neki ha meghallga és ezzel is megtisztel téged. Ha problémákat nem tudtok megbeszélni az már nagyobb baj. Akkor fogj egy üveg bort, feküdjetek be a kádba és beszéljétek meg....
2014. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én baratommal sem lehet megbeszélni semmit... Tojik mindenre, elvileg érett felnőtt férfi, gyakorlatban nem érdeklik se az érzéseim, se a gondolataim, se a véleményem csak van magának. En pedig unatkozok:-):-)
2014. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt kifejtenéd nekem egy kicsit? Akár privátban is küldheted
2014. nov. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!