Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy ráhagytam a döntést?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottunk egy lánnyal, igazából a kapcsolatunkban nem romlott el semmi, az történt hogy már az elején említette hogy vannak bizonyos pszichés problémái, amig együtt voltunk elkezdett járni pszichiáterhez is. Kiderült hogy depressziós volt hogy napokig feküdt az ágyában és nem is kelt fel, próbáltam neki segíteni de végül két hónap után azt mondta hogy már lassan magáért sem tud felelősséget vállalni nem hogy kettőnkért, úgy gondoltam hogy ez az ő döntése és úgy tűnt hogy olyan állapotban van hogy tudja mit beszél így belementem. Most viszont olyan érzésem van mintha cserben hagytam volna, szerintetek szemét voltam?

2015. nov. 21. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,mert döntésképtelen ebben a helyzetben,sajnos rosszul tetted hogy magára hagytad a döntésben.
2015. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha én ilyen betegséggel küzdenék hasonlóképp döntöttem volna. Senkit nem akarnék magammal rántani. Szerintem nem csináltál semmi rosszat.
2015. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én tényleg próbáltam neki segíteni, de nem voltam tisztában azzal hogy a depresszió mit is jelent, nem lehet gyógyítani csak biztatással. Egyszer együtt voltam vele amikor rájött és hiába szólongattam, beszéltem hozzá, vagy lökdöstem meg csak bámult maga elé nagyon ijesztő volt főleg hogy nagyon hirtelen történt
2015. nov. 21. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen állapotban. Persze, jólesne a törődés, de ez egy beszűkült tudatállapot, az ember nem tud mit kezdeni a jó dolgokkal, a párkapcsolatban is csak a rosszat veszi észre. Nem szerencsés ilyenkor kapcsolatba kezdeni. Kivéve a pszichológussal, a terápiás kapcsolatot.
2015. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!