Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod a kutyájának adja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod a kutyájának adja azt a nevet, amit a közös gyereknek terveztetek? 24. N

Figyelt kérdés

Még nincs itt a gyerekvállalás ideje, külön is élünk egyenlőre, de azért közös kitalált nevek, tervek már vannak a fejünkben.

Legalább is úgy gondoltam eddig, hogy mindkettőnk fejében.

A helyzet a következő: vett egy kiskutyát, akinek az lenne a neve, mint amit terveztünk a közös gyereknek.

Persze, ez mégcsak terv volt, nem tartunk még ott, hogy gyerekünk legyen, viszont úgy tűnik nem is fogunk, vagy nem tudom....

Ez számomra elég érdekes, és úgy tűnik mint akit nem is érdekel a közös jövő, közös dolgok...

Csak én látom így?


2015. nov. 21. 20:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. jan. 22. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!