Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha egy randin pl a lány fizet mindent, mert állítólag a pasinak nincs pénze?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Hát valakinek fizetnie kell és, ha a pasinak nincs pénze akkor úgy valóban nehéz.

Ámde a nők ma már gyakorlatilag több lehetőséget kapnak mint a pasik. Könnyebb munkát tudnak végezni több pénzért.

2015. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 opened paradise ***** válasza:
44%

Ő hívta el a srácot?


Amúgy számomra nem. Égne a pofám...

2015. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez gáz. Még ha csóró is átmenetileg, nemhogy elmenne alkalmi munkára. Nálam elv, hogyazelső randit én állom, ha már összejövünk, akkor benne vagyok abba, hogy hol ő fizet, hol én.
2015. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Max. a saját részét, de még azt sem szokták engedni a legtöbb esetben, legalábbis nekem soha nem engedték.
2015. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
"Hatásosabb lenne itt szuper nem. Hiszen ha nem kérsz belőle, egy szóval vágod szájon. Csináljon pénzt úgy, hogy senkinek se fájjon!"
2015. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
ha kapcsolatban vannak akkor előfordulhat ilyen is. első randinak kicsit meglepő lenne, de amíg sz*ar van veréb is lesz...
2015. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha így van, inkább olyan helyre szervezném a randit, ahol nem kell fizetni semmit. Egy párkapcsolatban már belefér, hiszen ott tudom a részleteket, de akit még nem ismerek elég jól, azzal nem tudom, hogy tényleg ideiglenesen rosszul áll vagy csak potyázik, mert sóher. Másrészt a férfiaknak bántani szokta az önérzetét, ha tartoznak egy nőnek anyagilag, legalábbis én eddig ezt láttam nagy többségében, még aki nem is mondta, az egyik exem is, látszott, hogy zavarban volt emiatt.
2015. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A mai femináci világban? Naná, hogy normális. Sőt legyen egyre több ilyen. Nem csak a jót kell irigyelni a férfiaktól, hanem a rosszat is.
2015. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem várom el nőként, hogy mindent a férfi fizessen, fizetem a magam részét (kivéve, ha makacsul ragaszkodik hozzá, hogy fizeti azt is, csak akkor ne panaszkodjon utána, hogy mit fizetett, mert én alapból nem várom el ezt - közös kasszánál meg nincs ilyen, hogy ki mit fizet, mert közös kassza, de az már együttélésre meg házasságra vonatkozik). Utálom azt, aki a feminizmusra hivatkozva mindent a nőkkel akar fizettetni. Ha a sajátomat fizetem, az már nem is elég? Kölcsön is csak addig adok, ha kérnek, amíg vissza is kapom. Nem vagyok segélyszervezet, nekem is korlátozottak a bevételeim.
2015. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem még csak egy nő mondta, hogy fizeti a sajátját persze nem hagytam, 2 évig voltunk együtt.


Ami jellemzőbb, hogy elvárták volna, sőt volt rá példa, hogy a lakótársait is megszerette volna lepni. Sorolta melyiknek mi a kedvenc kajája, sütije itt pedig mind olyan finom. Én persze adtam alá a lovat, hogy a finom étel mellé pezsgő is dukál, valamint kiszállítás mennyivel kényelmesebb. Amíg rendelgetett kifizettem a sajátom, mondanom sem kell a ledöbbenését, mikor a pincér az ő orra alá tolta a 274e Ft-os számlát.


Nálam ez egy vízválasztó dolog, ha nem ajánlja fel, hogy fizeti a sajátját, sőt még követel is, akkor a csaj = KUKA!

A kukát nem pénzelem, tehát fizeti a sajátját, ledolgozza természetben, vagy ahogy a vendéglátósokkal megbeszéli.

2015. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!