Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés szex. Mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex. Mit lehet tenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még csak 2 hónapja vagyunk együtt, az elején szinte napi szinten szeretkeztünk (volt, mikor napi többször is...), aztán 2 hete úgy alakult, hogy szakítottunk, csúnyán össze vesztünk (2 napig voltunk külön, és utána újra együtt), a szakítás után változott meg közöttünk a dolog. Hetente egyszer vagyunk úgy együtt, szóvá is tettem, amire az volt a válasza, hogy " nem kívánom mindig a szexet, van amikor nincs kedvem hozzá" .

Dolgozik, sokszor elég fáradt szokott lenni, becsukja a szemét és már alszik is... lehet ez is közre játszik, hétvégén lehetetlen szexelni vele, mert pénteken délután megy kocsmába és hajnali 2-4ig ott van, ugyan ez a szombat, délutántól hajnalig kocsmázik, vasárnap meg a másnaposság miatt nem lehet vele szexelni, mert akkor csinálhatunk bármit, nem fog elélvezni...

szakítás után az egész kapcsolatunk megváltozott.... lehet idő kellene neki? és ne basztassam folyton a kocsmázás, szex stb miatt?!....

tanácstalan vagyok, elnézést, hogy hosszú lett.

22/N vagyok, párom 21/F



2015. okt. 8. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

2 honap alatt mar szakitottatok egyszer, plusz maris mindenfele problemaitok vannak.. Megeri ez neked?

Messzirol latszik, hogy ez a kapcsolat nem lesz se boldog, se hosszutavu..

2015. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ennek mi értelme van? Elvileg már csak szexpartnerek vagytok, de az se működik.
2015. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs mit tenni! Lapát!
2015. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, és próbálok mindent elnézni neki ...:(

sokszor érzem rajta, hogy szeret, de néha nem érzem... és basztatni sem akarom.

eleinte a hétvégi részegedéssel volt problémám, minden hétvégén össze vesztünk amiatt. Már magamba fojtom hétvégente,hogy zavar, csak ne legyen vita.

A másik, hogy közös programunk sincs, kettesben. Ő neki az közös program, hogy a haverjai meg én el megyünk kocsikázni vagy valami.... 2 hónap alatt 1x volt közös program, mozizni voltunk...

de megtudtam, hogy ő minden exével ilyen volt, mind azért szakított vele, mert piál és nincs közös program.. :(

én még tűrök...

2015. okt. 8. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Te vesztes vagy!

Ilyne majommal nem szabad együttélni mert az önbecsülésedet lerombolja!

Menekülj!

2015. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Legyen szex.
2015. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hat, ha ezek utan is tursz, akkor ostoba liba vagy, es megerdemled az egeszet.


Vedd mar le a szemellenzot basszus, valtozni nem fog miattad. Vagy szenvedsz meg jo sokaig (bruhuhu ugy szeretem - 2 honapja ismered, ugyan mar, sokkal fajdalommenteseb most lelepni, mint kesobb) vagy keresel valakit, akit te is erdekelsz, nem csak a pia.

2015. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szex a legkisebb gond ebben a kapcsolatban.

Ültesd le, mondd el neki ezeket, hogy mire van szükséged, közös program, stb, és kérd meg, hogy tegye ugyanezt. Ha neki létszükséglet a hétvégi részegség (ugyan miért van erre szüksége egy 21 éves fiúnak..?), akkor rendben, de kössetek kompromisszumot, ha pénteken elmegy, akkor szombaton nem, hogy a vasárnapotok közös legyen... Jelöljetek ki egy randi napot, amikor csak veled foglalkozik, te választhatsz programot, cserébe a többi napon nem nyaggatod a dologgal.

(Tud róla egyébként, hogy az alkohol nagyban rontja a potenciát..?)

Ha sem beszélni, sem kompromisszumra nem hajlandó, akkor nincs mese, lépned kell. Akkor nem számít, mennyire szereted.

2015. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen eseteknél mindig megbotránkozom, hogy nekem nem sikerült még megtalálnom nem az igazit de legalább valakit akivel jól el vagyok. A palid egy igazi léhűtő piás állatnak tűnik a leírásod alapján de te mégis tűrsz.

7-8 kapcsolatom volt eddig és sokszor előfordult, hogy kevesellték a programot még úgyis, hogy heti 2x elmentünk valamerre amit természetesen nekem kellett fizetnem mert, hogy ő neki nincsen pénze. Te meg tök normálisnak tünsz és van egy ilyen barátod. Csak az a baj, hogy magasról leszarja, hogy te mit akarsz. Éli a világát, oda megy ahova neki tetszik veled meg akkor foglalkozik gondolom, amikor már a haverok nem érnek rá. 26/f. Szerintem dobd ki. Szemét alak a szemétbe való.

2015. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#4: ja, ha te egy ilyen pasit is képes vagy szeretni, akkor ne panaszkodj. Itt nem a kevés szex a legnagyobb probléma. Már belekezdeni sem lett volna szabad egy alkoholistával.
2015. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!