Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet lelki terrorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet lelki terrorban tartja egy albérlőtársa. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyjából 25 évesek vagyunk, még nem tudtunk összeköltözni, ezért munkahelynek megfelelő távolságban albérletben élünk. Neki nemrég új lakótársa lett, egy fiú, aki annak rendje módja szerint rá is nyomult azonnal. Mikor határozott elutasításra talált, azonnal bunkóba váltott, és azóta napi jelleggel szidalmazza barátnőmet - jelzőket ugyan nem használ, de pl. ilyenek: "nem értél el semmit az életben", nem csinálsz itthon semmit", "semmi újat nem próbálsz ki" tehát csupa olyan dolgokról beszél, amikhez semmi köze. Másnap pedig, mintha mi sem történt volna, pókerezni hívja, meg el az ő haverjaival szórakozni.


Nyilván érzelmi játékot űz, meg akarja törni. Én minimum felhívnám a gyereket elbeszélgetni vele, de barátnőm megtiltotta, hogy közbeavatkozzak. Mégis hallom a napi panaszt, hogy megint mi volt...ilyenkor ti mit tennétek?


2015. okt. 22. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

nem kell tudnia a barátnődnek arról h miért esett el a srác az utcán éjszaka hazafelé és törte ki 3-4fogát és lett egy csomó zúzódása..

:)

2015. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem akarja, hogy beavatkozz, ha őt tényleg zavarja ez...?


Ilyen nincs... Mármint értem, amit írsz, csak a barátnőd nem értem.


Mivel indokolja, hogy nem akarja, hogy beavatkozz?

2015. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt én sem tudom, szerintem attól fél, hogy ezáltal gyengének tartanák? Talán. Vagy még bízik abban, hogy megváltozik ez a majom, és akkor majd meg fogja bánni, hogy elintéztette velem.


Nálam egyébként a verekedés az utolsó dolog, és nem azért, mert pipogya lennék.

2015. okt. 22. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább attól tart a lány, hogy jól kiosztod a gyereket, aztán annak is ő issza meg a levét, mert ő él vele és ő van napi kapcsolatban vele. Én javaslom, hogy inkább arról győzd meg, hogy rakja ki a srácot és keressen másik albérlőt vagy ő keressen ismerősöknél egy szobát, ahol nem szívja majd ennyire meg.
2015. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem bántanám az illetőt inkább, a barátnőd túrja ki az albérletből v lépjen le ő ha nem tudtok jobbat. Én inkább átnéznék rajta minthogy agyonverjem, (de ki miben leli örömét ha már bunkózni kell)
2015. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért lehet terrorizálni,mert gyengének mutatja magát,és belül az is.Egyszer állna sarkára,és igazítaná el a gyereket,tudná,merre az arra.Én nő létemre vagyok olyan karakán,hogy kezébe adnám a mosogatószivacsot,meg mosolyogva elküldeném anyukájába.Határozottabbnak és lazábbnak kell lenni,akkor majd leszáll róla.
2015. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyél már ennyire töketlen.....a barátnődel csinálja ezt egy bunkó f..z akinek ráadásul semmi köze hozzá.

Én a helyedben a barátnőm első panasza után elmentem volna és a fickót addig ütöttem volna ameddig el nem kezdte volna kérni ,hogy folytassam....te aztán férfi vagy....

20/F

2015. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"kérlek, mondd meg anyádnak, legközelebb ne ge..s szájjal jöjjön szopni, nem vagyunk rá kíváncsiak, hányan járták meg előttünk"

A moderálást én csináltam,ezt az üzenetet kaptam a kérdezőtöl miután le írtam,hogy töketlen kis b..i

Privátba meg arctalanul nagyon kemény fickó a kérdező...a srácnak mond meg ezt kemény fickó.Ja ,hogy szemtől szembe félnél bárkitől.

Bekamuzta ,hogy "ja valójában már nem is a barátnöje mert szakitottak..."

Érzi,hogy nagy szégyen hogy a saját barátnőjét nem képes megvédeni.Igy nagy az arca ,csak a fickóhoz nem mer hozzá szólni szemtől szemben....

Ásd el magad öcsi....

2015. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem olvass el pár könyvet, mielőtt nekiállsz fogalmazni, vagy keress fel egy nyelvtan tanárt, ha már anyád nem volt képes megtanítani az anyanyelveden beszélni. Akkor talán érteni is lehet majd, amit most csak elmakogsz.
2015. okt. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!