Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb a hobbija?

Figyelt kérdés
Általában sokáig dolgozik, pénteken is későn ért haza, én már feküdtem le, megbeszéltünk programot, ő fel se hívott, hogy még dolgozik, és ő akadt ki miért nem vártam rá kedvesen, ezért nem ment el hajnalban pecázni, engem hibáztat, de akkor se lettünk volna együtt. Múltkor is hajnalban ment el, és késő este jött haza, volt hogy 2 napra ment el pecázni egyik hétvégén, én olyankor magányos vagyok, nem érti miért zavar ez engem. Sokszor én is elkísérem, akkor fél napig vagyunk oda, alig bírja abba hagyni, állandóan a hobbijáról beszél, kicsit idegesít is már, meg hogy most jön a szezon. Menni fog. A legrosszabb, hogy sose szól előre, így tervezni nem tudok akkor.
2015. nov. 23. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen az az első, te csak a púp vagy a hátán.
2015. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki! Ennek semmi értelme nincs. Éljen boldogan a halaival, te meg kezdj új életet egy olyan férfival, aki szabadidejének jó részét rád szánja.


Tudom, mondani könnyű, de valószínűleg ez lenne a jó megoldás. De persze a döntés a tiéd!

2015. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!