Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen velem a pasim?

Figyelt kérdés

26éves a pasim én meg 24vagyok.

Amikor szakitottunk össze jöttem egy 22éves pasival és vissza szerzet tőle. De azóta rosszabb mint a szakitás elött mert sexuális próblémáink vannak ugyanis azzal jön hogy szerinte nem elég jó nekem mert voltam egy nagyobb méretűvel és az ővé már nekem nem jó. És azzal jön hogy én gyorsan túltudtam magamat tenni ő rajta és jön azzal hogy bizonyitsam hogy nem kellesz nekem ő nem megyek hozzá vissza se sex miatt se más miatt.

És mindig emlékeztett engem arra ő tőle mit kaptam becsüljem őt meg más pasi nem tenne meg értem annyi mindent amennyit ő tesz meg én értem.

Azt amikor meg más idegen beszól nekem nem nagyon véd meg hanem én álljak ki magam mellett és húzzam meg magamat ne legyennek konfliktusok de nem adja fel azt hogy belőlem minden áron papucsot akar csinálni nem bírja abba hagyni azt hogy lemondjon arrol meg mondja vagy ki harcolja nálam azt én mit érezzek mit tegyek mert ő szerinti mi a helyes stb ami meg szerintem a helyes az meg őt nem érdekli.



2015. nov. 23. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha,tanulj inkább
2015. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet úgy hívják, hogy labilis, gyenge, idegbeteg, komplexusos, önbizalom hiányos, érzelmi zsarolást alkalmazó, energiavámpír.


Egy tanácsot adhatok: Menekülj, amíg nem késő!

2015. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 r.sentinel ***** válasza:
mielobb szakits vele mert jobb nem lessz csak rosszabb, ugyanis birtokolni akar es lelki szinten lenyomni es meg se szolalj, ne legyenek neked velemenyeid stb. Hidd el az eletben talalsz nalla jobb pasit, megertot es aki nem targykent kezel, hanem igazi nokent.
2015. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gyökér a pasid :D
2015. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert ilyen veled? Mert hagyod.


Minek vagy egyaltalan egyutt egy ilyen taploval? Meg is erdemled, ha ilyen ostoba vagy.

2015. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valahányszor el akarom hagyni akkor meg zsarol engem mindennel és fenyegeti azt akivel ismerkedem hogy szálljon le rólam meg hogy ő mit tudna nekem nyújtani amivel többet tudna nekem adni és még ő akarná eldönteni hogy ki jobb nála ki nem. És azt akarja belém beszélni hogy nála jobbat soha nem kaphatok úgyhogy én őt becsüljem meg.
2015. nov. 23. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szanalmas kifogas, mar ne haragudj.


Azonnal lapatra kell tenni, zsarolasnak nem engedni, aztan pampogjon, amit akar. Ha legkpzelebb a fejedhez vagja, hogy nem talalsz meg egy olyan pasit, mint o, akkor mondd meg neki, hogy pont ez a lenyeg.


Ne legyel mar ilyen hulye.. vagy ha az vagz, akkor ne panaszkodj.

2015. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Huh. :O

Nem feltétlen rossz indulatú ember,csak komoly problémái vannak.

Azért az se mindegy,hogy mennyire önző ember.Mert,ha inkább csak hülye gondolkodás módja van és lelki problémái,azon lehet,hogy lehet segíteni.De ha egy egoista ember a tetejébe,akkor csak ártani tud az ilyen a környezetének.

Lehet beszélni vele,esetleg pszichológust javasolni,de nagyon ritka szerintem,hogy egy ilyen megváltozik.....

2015. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsarolást meg nem is értem,szabad ember vagy.
2015. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ha legközelebb hasonló összetűzésed van vele kérdezd meg tőle hogy most bűntudatot akar ébreszteni benned ? mert az nincs. 2 emberen múlik a dolog, döntse el akar téged vagy az ajtó nyitva áll. mond meg neki hogy csak rajta múlik. ha valami nem tetszik keressen mást.


Az én szüleimet sosem láttam boldognak, amióta az eszemet tudom csak veszekednek, mivel gyerek koromnál fogva nem láttam ideális mintát felnőve igen komoly ismerkedési problémáim vannak. Ha netán gyereketek lesz szeretnéd hogy ezt lássa ? ilyen apa kell neki ?

2015. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!