Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi időt adnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt adnátok a barátnőtöknek munkát találni?

Figyelt kérdés

2 napja elvesztettem a munkám. A barátom fizetéséből nem élünk meg. Nekem 2 hónapra elegendő tartalék pénzem van, de már tegnap küldözgettem életrajzokat mindenfelé.

Ma otthon vagyok, holnap időpontom van a főnöknél (mert még egyszer le kell ordítani, mielőtt kirúgnak, ahogy ismerem őket), de máris haszontalannak érzem magam, és bár most még támogat a párom, félek, hamar megunja.


Ti mennyi időt adnátok a barátnőtöknek új munkát találni, ha előtte majdnem egy teljes évet dolgozott, és önhibáján kívül rúgták ki?


2015. nov. 24. 10:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Már átszerveztem a költségeim, próbálok ott csökkenteni, ahol tudok, de eddig se költöttem sokat, így nehezebb
2015. nov. 24. 10:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyit. Nálam nem ezen múlik egy kapcsolat, mivel nekem nincsenek anyagi gondjaim, sőt kifejezetten jól állok, bár ez lehet, hogy pont annak köszönhető, hogy már több éve nincs barátnőm:D.
2015. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez picit összetetted, mint rávágni, hogy bármennyit vagy 1-2 hónap. Természetesen bármennyit várok, ha azt látom keres, megy a munka után. De ha azt látom, hogy neki tökéletes otthon ülni és csak úgy csinál mint aki keres, akkor már jöhet az ultimátum, kb 2-4 hónap.
2015. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) Komolyan? Miért kell ennyi kérdést kiírni?


2) Pasifüggő. Jelenlegi párom nem adott ultimátumot, mikor munkát kerestem, bár nem is tartott el.

Az előtte lévő páromtól folyamatosan megkaptam, hogy egy lusta dög vagyok, mert nem akarok munkát találni, semmirekellő vagyok. Pedig naponta 30 önéletrajzot küldtem ki, de azon a környéken nem volt szakmámba vágó feladat kezdők számára, profi meg még nem vagyok. Amikor találtam távmunkát, akkor meg megkaptam, hogy nem dolgozom, csak kamu munka, meg több időm van, hisz otthon dolgozom, haszontalan és lusta vagyok. 10-12 órákat dolgoztam, csak ugye otthon.

Ja, és ő sem tartott el, sem akkor, mikor munkanélküli voltam, sem akkor, mikor dolgoztam. Mégis megkaptam az oltásokat.


Szóval pasifüggő.

2015. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

#4es vagyok.

Megkérdezhetem, hogy milyen szakmád van, amiben munkát keresel?

2015. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Komolyan nem ertem, miert jo minden egyes nap tobbszor idejonni sajnaltatni magad. Nem igaz, hogy nem talalsz semmit ket honap alatt, nyugodj meg, folytasd a jelentkezgetest.


Egyebkent szamomra teljesen egyertelmu, hogy addig tamogatom, ameddig kell. Na persze ha meg se probalna munkat talalni, csak a kifogasokkal jonne mindig, akkor nem, de ha latom, hogy igyekezik, nem tesped bele az allapotba, akkor kitartok mellette, ameddig nem talal valamit, most az tokmindegy, hogy egy honap vagy egy ev.


Es eszembe sem jutna olyan emberrel lenni, aki nem igy all hozzam.

2015. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Úgy érted, mennyi idő alatt rúgnám ki a barátnőmet, mert nem volna gazdaságos?????

Nekem nem vetődne fel a gondolat, de akinek meg igen, az a legalja.hu-n született.

2015. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!