Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne legyek féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny a barátom lánybarátai miatt?

Figyelt kérdés
Sosincs rá okom, de a tudat is zavar, hogy vannak lányok akikkel jóban van. Tudom hogy ez nem ok rá emiatt szeretném magamban ezt megszüntetni
2015. nov. 24. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy hogy neked is lehetnek srác haverjaid , neki is csaj haverjai . A lényeg hogy bízz benne amíg nem ad rá okot hogy ne tedd
2015. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azoknak a lányoknak vannak párjaik?Az mondjuk nem gond ha joba van egy kettővel és társaságba egymáshoz is szólnak nyilván.Engem max csak az zavarna ha eljárna külön velük ide oda.
2015. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél tudomást róluk, vagy képzeld fiúknak őket. (jó ez kicsit idióta módszereknek hangzik)
2015. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi abszolut bizunk egymásban. Beszél lányokkal és van akivel elmegy dumálni egy órára egy kávézóba....( előttem már ismerte) én is elmehetek bárhova bárkivel tudjuk én nem is értem ez miért gond. Viszont mindig mindent elmond és én is. Alapszabály és belülről jön h SOHA nem hazudunk v füllentünk egymásnak. - az exem pl suttyomban találkozgatott exeivel vagy nőkkel na az azért zavart mert ha nincs semmi akkor miért titok?
2015. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Biztos neked is vannak fiú haverjaid, ha nem ad okod kételkedni, fölösleges ezen idegesíteni magad.
2015. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én felfogásom szerint már nem létezik olyan, hogy barátság lány és fiú között. Mindkét kapcsolatomban megjártam... Úgyhogy azóta nincs barátság. Más ha néha beszélnek és nem mindig négyszemközt, de azt sem viselném jól azok után. Meg lehet kövezni, de ha csesznek át valakit az megérti.
2015. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!