Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élő lányok! Bulizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő lányok! Bulizás?

Figyelt kérdés
...mikor elmentek szórakozni,felhívjátok az éjjel a barátotokat hogy ne aggódjon értetek?
2010. márc. 21. 11:10
 1/6 nielindi ***** válasza:
igen, amikor hazaértem.
2010. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi szinte csak külön járunk bulizni. Kivéve név- szülinap. Jó így feltétel nélkül bízunk a másikban. Csak ébredés után beszélünk, minek keltsük fel a másikat hajnalban..
2010. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en fiu vagyo a baratnom meg nem nagyon jar bulizni de ha megis elmegy akor mindig dob egy smst ha hazaert a "ma is hiaba feltekenykedtel sajnos senkit nem szedtem ossze" szoveggel..XD
2010. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én hívhatnám föl sem kelne xD és csak leb@szn@ amiért felkeltettem xD
2010. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi külön élünk még jelenleg. Amikor tudja, hogy menni fogok bulizni, ír egy sms-t,h. érezzem jól magam, be ne pasizzak! xD én visszaírom, hogy "köszi, szeretlek itthon hagyom a telót kikapcs szia"! :) És ennyi :) utána már csak másnap délben amikor fölkelek írom meg neki, hogy jó buli volt, de veled lett vna tökéletes. :)))))))
2010. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

esetek 99%ban együtt megyünk mindenhova

kivétel ha melosbuli,oda nem lehet külsőst vinni,de onnan meg 11 körül lelépünk,és onnantól együtt vagyunk

ez elejétől igy működik

2010. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!