Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire venné ki magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire venné ki magát rosszul?

Figyelt kérdés

1,5 éve járok, és élek a barátommal.

Általában nincs semmire ideje, nagyon leköti az egyetem és a munka, többek között ezért is költöztünk össze, mert csak így tudtunk találkozni.

Az első pár hónapban szakított rám időt, elmászkáltunk erre-arra, de azóta nem érdekli, bőven elég neki, ha megnézünk egy filmet. Ha nagyon kegyes hangulatában van, elmegyünk venni egy fánkot, vagy pizzaszeletet. Utána pedig napokig hallgatom, hogy milyen jó fej és mennyit törődik velem. Emellett nem költ semmire, ha meg is hív valamire (pizzaszelet=200, fánk=370) mintha a fogát húznák. Ha "neadjisten" kérek egy forrócsokit (egyszer volt ilyen, mea culpa) ő inkább nem vesz magának semmit, hogy ne költsön. Mielőtt habzó szájjal nekem esnétek, igen, vissza szoktam hívni, vagy a következő bevásárlásból nagyobb részt állok, mint ő.

De ez nekem nagyon kevés. Szeretek múzeumba, kiállításra, koncertre és moziba menni. Ezeket jobbára a barátnőimmel vagy egyedül, nagy ritkán anyukámmal teszem. Nem azért mert ennyire elfoglalt, hanem ennyire nem szeret kimozdulni.

Kb. 10 éves koromtól vágyok arra, hogy táncoljak. Most találtam egy társastánc tanfolyamot, ami nagyon érdekel (3 hónap, 12 alkalom, 9800 Ft). Egyszerűen már nem akarom megkérdezni, hogy lenne-e kedve, mert úgyis tudom a választ és megint csalódnék. Így elhívtam egy fiú barátom (meleg!).

A kérdés erre vonatkozik, hogy titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtök ilyen helyzetbe kész tény elé állítana, hogy táncolni fog járni, egy nagyon jó fiú barátjával.

Egyébként ismerik egymást, azaz, egyszer találkoztak. Nem zavarja a barátomat, ha éjjel elmegyek ezzel a fiúval borozgatni.


2015. nov. 25. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel meleg a srác, nem hinném, hogy zavarna, ha az ipséd helyében lennék.
2015. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha másért nem is, de csak a helyzet tisztázása végett igazán megkérdezhetted volna. Nyilván én nem igazán örülnék neki, bár úgy fest, hogy ő jól megvan azzal, ha a barátaiddal jársz ide-oda, szóval kétlem, hogy annyira szíven ütné majd a dolog.
2015. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem akarom megkérdezni, tudom mi lenne.

Megígérné, hogy megyünk, én boldog lennék, hogy végre csinálunk valamit. Aztán csak várnék és várnék és várnék egyre szomorúbban, míg végül feladnám ezt is és hagynám a francba.

2015. nov. 26. 00:02
 4/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Jönnek a karàcsonyi vàsàrok,forraltbor,csodaszép fények, egy csomò moziműsor, stb..Szilveszter, bàlok, aztàn jön a tavasz, isteni illatàval, kifelé csalogat, Nyàrra nem lesztek màr egy pàr.
2015. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem lesz ekkora szerencsénk.
2015. nov. 26. 00:05
 6/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Milyen szerencse?

Itt nem a pàrodat fogja zavarni a dolog,hanem te nem fogod bírni sokàig a nyugdìjas tempòt. Amit értek is, mert nem discoba akarsz menni piàlni,hanem teljesen normàlis programokra,ami egy fiatal nő életének természetes velejàròja. Èn csak egy kisvàrosk,de ezeket a dolgokat ki nem hagynàm. Imàdom a vàsàrokat ilyenkor, fahéj illat, aztàn egy kiràly vìgjàték a moziban...A mùzeumunk is tök jò és a zumba-bérlet is akciòs lesz Mikulàsra!!!:-)

2015. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Missi_Key ***** válasza:
100%
nem a gazdád hogy megmondja hova mehetsz éskivel. ha enyire lehúz, örüljön ha egyáltalán vele maradsz...
2015. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*kisvàrosban élek.
2015. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ki tudja, hogyvalóban meleg-e, és nem csak ezzel akar-e a közeledbe férkőzni. Hm, engem zavarna az éjjeli borozgatás a városban, ha meleg akkor is. A barátnőm ne borozgasson nélkülem a városban egy meleg sráccal sem. Akkor már inkább a barátnőivel menjen borozgatni.
2015. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a barátod egy szarrágó ember. Ez a tipikusan más hátán felkapaszkodó srác lehet. Magának mindent megvesz, neked meg semmit. A mozi kivételével a többi érdekes időtöltés. Mozit kreténségnek tartom, mert akkor már inkább menjünk el helyette kajálni egy jót néha (igen, én meghívnálak erre), vagy vegyünk csokit, chipset otthonra, ha filmezni akarunk. De ne moziba járjunk már filmezni. A kimozdulás néha jó, de nem mindig szerintem.
2015. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!