Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre lett egy kapcsolatom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre lett egy kapcsolatom. De semmilyen az egész. Jol van ez igy valyon? 27éves vagyok.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk eggyütt. Előtte nem volt kapcsolatom. Neten jöttünk össze. Irogattam neki tükörszerűen. Irta a kis sablonokat. Mindenre igenlően ugyanugy sablon szerűen irtam. Nem volt semmi érzelem. Szavak amik nem mozgattak meg semmit. Egy honap után taliztunk. Nagyon örültünk. Én hogy ott egy pasi ő meg kitudja minek. Megbeszéltük kiirjuk fbre. Annyira azt láttam hogy a látszat kedvéért akarja hogy na van barátnőm. Nem engem megismerni. Vagy bármi ami kapcsolat. Van ő meg az élete. Minden kipipálva barátnő kipipálva. Najo hátha alakul. 4honap mulva összeköltöztünk. És egy éve élünk eggyütt. Brutális. Hiztam tiz kilot. Teljesen az ellentétem. Nagyon nehéz. Ugy érzem kinyirtam magam. Ez nem én vagyok. Nem tudok jol működni. Kinlodom. Robot lét. Béklyoba érzem magam. Minden fobiám van. Olyanokat várok tőle ami alap lenne de nincs meg. Nincs bizalom. Munka a kapcsolatba. Ez egy poty kapcsolat. Lett valahogy. Őt nem érdekli mivan. Megcsinalja amit akarok. De olyan langyos az egész. Szivesen beszélgetnék erről valakivel. Nektek volt már ilyen? Vagy baj van velem? Annyi kérdésem van. :(

2015. nov. 26. 23:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Félek a szakitástol. Nem hiszem hogy találok még egy pasit.
2015. nov. 27. 13:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor a két rossz közül a kisebbiket kell választanod.

Melyik rosszabb számodra a jelenlegi helyzet vagy a magány?


A párod vajon elégedett a kapcsolattal,vagy ő is ugyanezt érzi?

2015. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27 éves vagy nem vénlány. Én is 27 vagyok és ha lenne egy hasonló kapcsolatom inkább lépnék.Ez nem állapot. Lenne másik párod csak szerintem.az a baj,hogy te kapcsolatfüggö vagy. Én a helyembe szakítanék és a munkára állnék rá kicsit magammal foglalkoznék sport új ruhák ..és ha visszajön az önbizalmad az a kisugárzásodon is dobni fog és azzal meg lesznek pasik.Nem vagy boldog.lépj
2015. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. nov. 28. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!