Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság, ámítás lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság, ámítás lenne az egész kapcsolatom? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal távkapcsolatban, ami annyit jelent,hogy hetente-kéthetente találkozunk 2 napot. Tanácstalanul állok előtte,hiszen úgy érzem felszínes az egész. Nagyon sokat beszélgetünk, de mindig közömbös témákról, mindennapjainkról, filmekről stb. Elgondolkoztam és rájöttem, hogy sosem beszél nekem a problémáiról, mi bántja, sosem kér tőlem segítséget, sosem mond nekem kritikát. Nem merek előtte megnyílni én sem, hiszen mikor én öntöttem ki a lelkem, az volt a válasza,hogy ő csak kiskorában gondolkozott ilyen hülyeségeken és most már teljesen elégedett az életével. Rosszul esett, hiszen biztatást vártam volna vagy legalább együttérzést. Pár napra kiderült,hogy fél velem megosztani a gyengeségeit, és azt hogy mi zavarja, mivel folyton teljesíteni akar, és megmutatni hogy milyen erős. Megbeszéltem vele, hogy szeretném, ha elmondaná nekem, ha van valami problémája velem, hiszen akkor tudok magamon javítani, de sosem volt még erre példa, mintha az egészet a szőnyeg alá seperné. Ezért vagyok egy kissé bizalmatlan vele szemben, hiszen mindig azt mondja, hogy én vagyok az életében a legjobb dolog, mégsem érzem azt, hogy lelki társként is tekintene rám, aki előtt úgy érezné, hogy mindent megoszthat. Én érzem rosszul vagy itt tényleg nincs valami rendben?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

21/L



2015. júl. 10. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A probléma a távkapcsolat. Ti nem vagytok olyan pár, akiknek ez működne. Az a szakasz, amiben most jártok, a párkapcsolat első hónapjaiban szokott felbukkanni majd megoldódni, de nálatok csak húzódik, mert nem vagytok olyan személyiségek, akik ilyen alacsony bizalmi szinten is meg tudnátok nyílni egymás előtt. Nem tudnátok együtt tölteni pár hetet a nyáron? Az elhozhatná a fordulat.. vagy megerősödik a kapcsolat, vagy szétmentek.
2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat senkinél sem működik hosszú távon. Két ember, aki nincs napi bensőséges kapcsolatban, két irányba változik, és ez etávolodáshoz vezet, még akkor is, ha egyébként dúla a lamour.

Ettől eltkintve, csak hogy a későbbi kapcsolataidban hasznát vedd, kérdező, elmesélem neked, hogy hogyan műxik egy pasas. SOHASEM beszél a problémáiról! Ha belegebdsz, akkor se. A férfi a tettek embrere, meg van győződve róla, hogy minden problémát neki magának kell megoldani. Egyedül rágódik, néha nem is tud a környezetére figyelni, annyira töri a fejét. De beszélni nem fog róla. Max 35-40 fölött, amikor megbékélt már magával annyira.

2015. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor érdemesebb lenne minél előbb kilépni?
2015. júl. 10. 23:21
 4/6 omba ***** válasza:

Ez nem kapcsolat, laza barátság - sem, mert a barátaimmal őszinte vagyok.

Te vagy a "legjobb dolog" az életében... jól hangzik,de hát ha nincs benne semmi tartalom?

2015. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most látom csak, mekkora orbitális baromságot írtam. "A párkapcsolat senkinél sem működik hosszú távon." Természetesen távkapcsolatot akartam írni. Bocs.

És igen, kérdező. Az a legjobb, ha mielőbb kilépsz belőle, és nem raboljátok tovább egymás drága idejét.

2015. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lépjél ki!

Te is érzed, hogy az lenne a legjobb, ha szakítanátok.

2015. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!