Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Fontos szempont hogy 35 éves nő vagyok(gyereket nem szeretnék).


Első férfi : 3 éve együtt vagyunk.Határozott,eleinte tetszett hogy mindenki ismeri,mindenkit ismer,megvéd,harcias,de ez megnyilvánult a kapcsolatban is,voltak pofonok mindkét részről.A rosszabbik énemet hozza ki,ugyanolyan esetben mással higgadt vagyok.Mellette nincs kedvem dolgozni,mert mindig leszólta a munkámat(dolgozok amúgy).Széleslátókörű,együtt érvényesülnénk külföldön,össze tudnánk rakni pénzt,hogy egyről a kettőre jussunk.

Második férfi : nyugodt(ellentétje a másiknak),harmóniában érzem magam vele amikor beszélünk vagy együtt vagyunk,pénzügyekben vele nem tudnék előrejutni,mert soha nem menne külföldre dolgozni,tehát vele egy egész élet egy albérletben vetülne ki,gyereket is szeretne(én vele talán).Viszont ő nem az a típus aki annyi mindent megtenne értem mint az első,mert az első az életét áldozná értem,függetlenül a vitáktól.Viszont szívem mélyén azt érzem,hogy a másodikhoz hasonló egyén inspirálna csak az életben,mert egy hullámhosszon vagyunk,de ha összejönnék vele,ebben a városban biztos nem maradnék ezek után,mert túl sok ismerőse van az első pasinak,nem lenne létjogosultságom,tehát csak szarabb anyagi helyzetbe kerülnék..Szívem szerint kipróbálnám hogy homlok egyenest megyek mindenkivel,és a 2. mellett kötök ki,csak nem vagyok abban a helyzetben hogy ugráljak,mivel albérletben lakunk,nagyobb részét ő fizeti.Viszont így meg kétségek gyötörnek,hogy jó-e egyáltalán hogy mindig az eszemre támaszkodok.Mert mi van ha befürdök a 2.-al,és akkor tényleg padlóra kerülök.


2015. nov. 27. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Pasi tuti nem jó választás. Őt mindenképp hanyagolni kéne. Verekedés miatt, nem becsül meg.

Hasonló típussal volt dolgom bár még gyerek vagyok hozzád képest.

2. Pasi nagyon jól hangzik. Viszont miért gondolod hogy nem tenne meg érted bármit? Honnan ismered? Ő a szeretőd? Kialakult már köztetek komolyabb kapocs? Ha ő sem jó, akkor egy 3. Pasit kéne keresned, mert az 1. Hosszútávon borzalmas lesz. Ezt eleve már az bizonyítja hogy felmerült ez a kérdés és van másik pasi a képben.

2015. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

1. olyan nincs hogy soha, én is azt mondtam soha nem megyek külföldre dolgozni ,mégis itt kötöttem ki.


2.először azt írod nem szeretnél gyereket, máskor azt hogy a másodikkal igen , ki érti ezt?


3.mi az hogy nem lenne létjogosultságod?


4.lesajnálod a másodikat mert szűkösebben élnél vele, de neked sincs 35 éves korodra semmi egzisztenciád (egyedül nem bírnál egy albérletet fenntartani), szóval akkor most miről beszélünk?


Ui: sok a baj és mind nagy....

2015. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amelyikükkel sokkal szabadabbnak érzem magam, mint nélküle.

De alapvetően megpróbálnám egyszerre mindkét szerelmi kapcsolatot fenntartani, ha ők is jól érzik magukat poli kapcsolatban. Aztán ha valakinek ez mégsem jön be, az menjen.

2015. nov. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első külföldön volt bizonyos ideig,és sajnos meglepődtem magamon,hogy sokkal nyugodtabb vagyok nélküle,ha mellettem van ,egymás idegeire megyünk.Előtte meg úgy éreztem hogy végre megtaláltam azt aki mellett le akarok horgonyozni,senki más nem érdekel.Ha biztos hátterem lenne,akkor lehet hogy szakítanék,mert szeretnék az érzelmek alapján dönteni,de mit érek az érzelmekkel,ha közben nyomorba süllyedek.Külföldi munka,ami megbízható,csak az első pasi által lenne,ha azt mondom vége köztünk,akkor onnantól senki sem áll velem szóba,mert mint említettem mindenki a haverja ezen a helyen.Gyereket tényleg nem akarok,de ha nagyon szerelmes lennék,talán .. Anyámmal ma beszéltem,és azt mondta,hogy örül hogy távol voltunk egymással egy darabig az első pasival,mert úgy látja hogy sokkal kitartóbb lettem,komolyabban veszem a dolgokat,mert ő csak visszahúzott.És sajnos igaza van,és ez teljesen megkevert,mert eddig azt gondoltam,hogy az első felesége akarok lenni,és befejeztem az ismerkedést.Nem nézek le senkit,a 2. pasit sem,egyértelmű.
2015. nov. 27. 01:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a helyzet,de az 1-est mindenképpen hanyagolnod kellene,erőszakos,ami valószínűleg jobb nem lesz,inkább rosszabb.

Nincs az a pénz,ami megéri,hogy az ember terrorban éljen,hidd el.

Az egészséged fontosabb!

A kapcsolatotok nem működik,ez egyértelmű,akkor pedig nincs miről beszélni.

Marad 2-es,kizárásos alapon.

Mi lenne,ha egyedül maradnál egyelőre?

Erre nem gondoltál?

Az ilyen kényszer választások nem sok jót ígérnek a jövőre nézve.

Rendben,nem 22 éves vagy,de talán 35 évesen sem vagy mindenről lecsúszva,és 1-2 év múlva sem leszel.

2015. nov. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit ugy tűnik hogy téged inkább a pénz motivál és mástól várod a jövőd biztosítását ahelyett hogy eddig tettél volna érte.

Az 1. semmiképp nem jó mert lehúz és tönkretesz.

A második a jobbik megoldás ha màr ugrálni akarsz a pasik közt.

Vagy amit írtak hogy egyenlőre maradj rgyedül,de úgy tűnik ez meg sem fordult a fejedben.

A legjobb talán most a 3. lenne és magaddal foglalkozz.

2015. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Melyiket valasztanam a ketto kozul a helyedben?


Oszinten szolva egyiket sem. Lennek egyedul, amig nem talalkozom valaki olyannal, aki felol nincsenek ketsegeim. Igy tesz az, aki nem gyenge es kapcsolatfuggo, tudod.


Az elso mindenkepp felejtos, nem tudnek igy elni, egy ilyen emberrel. Voltam egyutt olyan emberrel, aki a legrosszabbat hozta ki belolem, de szerencsere tanultam az esetbol, nem mukodokepes hosszutavon. Kiveve persze, ha szeret az ember szenvedni, akkor hajra. En szemely szerint nem szeretek, igy azonnal otthagynam.


A masodiktol azt sem tudod, mit akarsz, minden szempontbol megfelelne, de nem tudna eltartani vagy anyagi biztonsagot nyujtani, ezert inkabb maradsz a rossz kapcsolatodban. Ritka undorito hozzaallas. Sajat magadnak kene megteremtened a korulmenyeid, nem valaki mastol varni a csodat. Nem tenne meg mindent erted, mig a masik igen, azt mondod.. Butasag, nem tudhatod.

Ne keverd ossze a dramat a szeretettel es boldogsaggal, attol meg, hogy valaki nem latvanyosan jatssza a hattyu halalat, mint a kedves parod, meg lehetnek mely erzesei. De hisz te ugysem normalis szempontok szerint valogatsz, leri a kerdesedbol.


Hihetetlen, hogy mennyi eszed van 35 eves letedre.

2015. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyilvánvalóan jobban érzed magad a második pasival egy olyan pasi után mint az Első..
2015. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!