Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves férfiak! Milyen konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Milyen konkrét magatartás formáknál/viselkedésnél gondoljátok azt a választott nőről, h. elérhetetlen kategória, amikor már nem mertek/akartok közeledni a reakciói miatt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé zavaros a kérdés. Részleteznéd?
2015. nov. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyből észre veszem, ha a nő nem mutat érdeklődést irántam és békén hagyom.Sok nő van még a világon.
2015. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra minden nő elérhetetlen, mert ronda vagyok, de ebből szoktam látni: nem mosolyog rám, beszélgetésnél passzív, nem kérdez, nem keres, stb.
2015. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aki úgy jár, meg úgy beszél, mint egy díva arra rá se nézek, bár nem elérhetetlennek érzem, inkább csak simán nem érdekel, szóval kár volt válaszolni, de ne vesszen kárba az írásom, maradni fog :P
2015. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!