Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy nő így gondolkozik?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kapcsolatom, és tervezem vagyis inkább már csak tervezte a jövőt egy hölggyel, megjegyzem hogy én vidéken élek itt éltem le az életemet nem túl gazdagon de tisztességesen dolgozok mai napig, ez a hölgy anyagilag jobban el van eresztve mint én de ez nem is lényeg. 40 év fölött van már és terveztem hogy venni kellene egy házat, városhoz közel ahol a munkahely és minden közel van, már megkezdődött a veszekedés hogy ő nagyvárosban született gyűlöli a falvakat, és mi értelme van egyáltalán házat venni.. Megkérdeztem én hogy akkor miért is dolgozunk?? Én azért hogy ha gyerekem lesz és házat veszek akkor az én gyerekemnek már legyen majd meg a háza is. A válasz az volt hogy én röghözkötött vagyok és miért kell a másikat lekötni egy házzal mikor ebben a világban gyakran kell a munkahelyeket cserélni, tudom én hogy nehéz megélni de nem kapkodnak az emberek után a munkahelyeken. Elnézést kérek hogy ha túlságosan hosszan írtam le a problémámat, várom a véleményeket
2015. nov. 28. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél elkötelezni magát. Nem akar még babázni és lehet bizonytalan a kapcsolatot illetõen. Beszélned kellene vele errõl a dologról, mert ha nem egyeznek ennyire a terveitek lehet nem kellene egymás idejét pazarolni.
2015. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én határozott vagyok a jövő terén de azt viszont nem nevezem életnek amikor mint a fecskék vándorlunk egyik városból a másikba, egyszer meg kell állapodni valahol az életben, emberek vagyunk nem pedig költöző madarak, de viszont ebben a kapcsolatban kezdek rájönni arra hogy nem ő lesz az igazi
2015. nov. 28. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem illetek össze. Attól illik össze két ember életre szólóan, hogy az ilyesmi dolgokban egyet tudnak érteni.

Ne erőltesd, keress olyat, aki hozzád hasonlóan gondolkodik, vagy rugalmasabb legalább.

Amúgy meg azt is figyeld meg, hogy milyen stílusban adta elő magát. Ha vállalhatatlan, még egy ok, hogy szakítsatok.

mert akkor ez később is ilyen lesz...


a dolgokon nem kell veszekedni, meg lehet szépen beszélni mindent. Nyilván néha előfordulhat heves vita, kb egy évben egyszer, de azért a renszeres heves reakciók nem szolgálják a nyugalmadat egy életen át.


Illetve, lehet kicsit lenéz téged, amiért ő nagyvárosi... sajnos ez egy létező jelenség..

2015. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lenézésben van igazság nem is kevés mert eléggé lekezelően beszélt velem a mai napon is visszamaradottnak tart és hogy szerinte ez az életvitel nem jó amit élek. Most nem akarok belemerülni hogy mennyi a fizetésem, de tisztességes munkahelyem van ahol 9 éve dolgozok becsületesen, és még munka mellett is van mellékállásom hogy tudjak egy kis pénzt félretenni ami szerintem nem baj, gazdálkodok a munkahelyem mellett és gyakorlatilag ez az ami neki nem tetszik, az én szüleim mindíg úgy neveltek hogy a munka soha nem szégyen, bármit is dolgozunk az nem szégyen, vidéken nőttem fel szeretek faluban élni mert közel van a város munkahely minden. De kezdem azt érezni hogy lenéz engem emiatt. Szóval inkább kilépek ebből a rossz kapcsolatból
2015. nov. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!