Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni, hogy ne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne a kapcsolatról szóljon az életem?

Figyelt kérdés
Eddig nem is tudatosult bennem, hogy ezzel a problémával küzdök ugyanis az első komolyabb párkapcsolatomban az akkori barátom is hasonló volt így nem tűnt fel. Viszont most új kapcsolatom van és így szembesültem azzal, hogy ilyen vagyok. Ha nincs velem csak rá gondolok egyszerűen képtelen vagyok bármivel is lekötni magam már ott tartok, hogy enni se bírok és a napjaimat leginkább túlélem addig amíg újra nem találkozunk. A partnerem viszont nem ilyen. Ő jól el van magában persze szeret és igyekszik velem találkozni ha engedi az ideje. Úgy érzem én ebbe a végén tönkremegyek és tudom hogy ez így egyáltalán nem normális. Szerintetek mit kéne tennem? Attól félek ha túl sokáig megy ez így őt is elveszítem:/
2015. nov. 28. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kellene orvosi segítséget kérned. Próbálj meg kicsit elhatárolódni tõle, Keress magadnak egy hobbit.
2015. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő az életed,mert ennyire szereted és ennyire ragaszkodsz hozzá.Te ilyen vagy.Viszont ez teher is lehet,ha a másik félnek nem ennyire mélyek az érzései.Picit próbálj lazább lenni,megszeretni magad,célt adni az életednek.
2015. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!