Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátom kisebbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátom kisebbségi komplexusával?

Figyelt kérdés

Egy jóképű magabiztosnak tűnő fiatalember közben pedig borzasztó önbizalomhiányos és kisebbségi komplexussal küzd. Ez a párkapcsolatunkban is meglátszik. Látom rajta, hogy nagyon zavarja hogy szinte mindenben jobb vagyok nála. Jobb suli, magasabb fizetés... A saját sikereim ellen nem tudok tenni, még csak az sincs hogy az orra alá dörgölném...


Szerintem az hogy valaki a tanulmányaihoz illően el tud helyezkedni egyetem mellett teljes állásban egy olyan melóhelyen amit imád nettó 160-ért nagyon is dicsérendő. Ő meg kevésnek érzi magát, pedig én mindig dicsérem, és dicsekszem vele mindenkinek... Mit tehetnék hogy nagyobb legyen az önbecsülése? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?


2015. nov. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig tök jó dolga van szerintem is
2015. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Türelem kell hozzá. Idővel szerintem elhiszi majd magáról, h ő is ér valamit. Mindenesetre nagyon szerencsés fiatalember, hogy ilyen barátnője van, aki próbál segíteni neki. Én hasonló vagyok, de nekem egyedül kell megküzdenem az önbizalomhiányommal, sokkal nehezebb így hogy nincs mellettem egy nő, és valószínűleg nekem jóval hosszabb ideig fog tartani legyőzni az önbizalomhiányt, mint a barátodnak. Már önmagában annyitól rengeteget nőne, ha lenne egy barátnőm.
2015. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt ne csináld, hogy visszafogod magad, nem törekedsz az elérhetö sikereidre. Inkább dobd a bénát!
2015. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha amiatt érzi magát rosszul, mert Te sikeresebb vagy, akkor dobd, mert le fog húzni idővel. Tapasztalatból mondom. :(
2015. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan tudtál össze jönni egy ilyen fiúval?!?
2015. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!