Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már kisebbségi komplexusotok a barátotok/barátnőtök (vagy -jelöltek) volt párjai miatt?

Figyelt kérdés

Valamennyi barátnőjelölt volt párjait megnéztem az évek során (régebben Iwiwen, MyVipen, most FB-on), és teljesen meg vagyok döbbenve amiatt, hogy milyen jó kiállású, menő pasijaik voltak kivétel nélkül mindegyiknek. Ebből következően - a férfi logikának hála - azonnal agyalni kezdek, s felteszem magamnak a kérdést, hogy ha ennek a lánynak ilyen sármos, férfias, jóvágású pasijai voltak, akkor majd pont én tudnám neki megadni azt, amit az a férfi nem? Röhögök egyet magamon, és annyit mondok magamnak: "ennél a lánynál meg se próbálkozz".


A mostani példám kapcsán írtam ki a kérdést, mert megint belebotlottam egy helyes lányba (akiről egyébként nem tudom, hogy őt érdeklem-e), de nem is próbálkozok nála gyávaságból még egy tök ártatlan "szia"-val sem, ugyanis érdeklődtem róla a közös ismerőseinknél, majd FB, egy kis kutatás és újból teljes nálam a lefagyás, ugyanis olyan két férfival volt eddig komoly kapcsolatban, akinél gyakorlatilag esélyem sincs. Az egyik sikeres ifjú üzletember, a másiknak meg valami menő vendéglője van.


Így az esélytelenségbe való belenyugvással a fejemben durcáskodok még pár hétig, és őt is úgy el fogom felejteni, mint életem során az összes lehetőséget.


(Annyival szeretném még kiegészíteni, hogy nem cicababa lányokról van szó. Olyan lányok voltak ők, akik úgymond elvesznek az utcán a többi lány között, tehát elragadó, de mégis szolid megjelenésűek, akikre felkapja fejét az ember.)


2014. jún. 30. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem velük van, hanem veled. :)

Én lány vagyok, és fordított helyzetben, én láttam a párom exeit és arra gondoltam, hogy hogya tudta ezeket megd..ni?? Egy pár napra el is keserített, hogy ennyire leadta a mércét.

2014. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is u.ezt érzem.az összes rivális pasas pézes ge*ci.
2014. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem lesz a te barátnőd. :)
2014. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!