Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha a barátomat zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha a barátomat zavarja, hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés

December 1-töl vagyok munkanélküli, 2 napja tudtam meg. Holnap, holnapután mèg be kell mennem dolgozni.

Erre mindenki kèrdezgeti, hogy a baràtomat nem zavarja-e már, meg nem unta-e még meg.

Eddig folyamatosan dolgoztam, jövö héten is be kell mennem, mi a fenét unhatott volna meg?


Valóban ilyen hamar ki kène készüljön?


2015. nov. 29. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom november 1. akart lenni, hisz még nincs december.


Egyébként, ha elkezdesz munkát keresni, és látja rajtad, hogy mindent megteszel, hogy dolgozzál, akkor semmi joga azon, hogy kiakadjon.


Egyébként meg NE ITT KÉRDEZZÉL MÁR OLYAT, AMIRE CSAK Ő TUD VÁLASZOLNI, MÁS NEM!

Nyisd ki a szádat, és kérdezd meg tőle!

2015. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy még munkanélküli, csak leszel.
2015. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondom, december 1. Holnap, holnap utàn még dolgozom.
2015. nov. 29. 18:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Mégis mindenki meg van botrànkozva, hogyhogy még megtür a pàrom otthon
2015. nov. 29. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket. Mindenki csak a másik életével tud foglalkozni, mert a sajátja túl unalmas.
2015. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
4 mert ez 1 debil társadalom mert aztán itthon annyi munka hely van...
2015. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben nem sok esélyed van munkát találni, januártól viszont igen. Addig meg gondolom álláskeresési járadékot kapsz majd, azaz lesz bevételi forrásod.
2015. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja idén már nemnagyon fogsz munkát találni.

De a lényeg h dolgoztál és nem az volt , hogy sosem és neki kellett eltartani, így nem jogos.

2015. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bakker, úgy csinálnak, mintha évek óta nem dolgoznál, s eltartatnád magad...még nem is vagy munkanélküli!
2015. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!