Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy lány nem mondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés
3-4 hónapnyi tartalmas, jó kapcsolat után sem mondta még ezt ki így. Csók, szex, stb. van, jól kijövünk egymással, de ez nekem elég furcsa még akkor is, ha távkapcsolatról van szó. Ha én mondom neki, hogy szeretem, akkor is poénkodva azt válaszolja, hogy ne hazudjak, vagy csak megcsókol, vagy ilyesmi... Én 23, a lány 24. Nem tudom, hogy velem nem gondolja/érzi úgy, vagy az eddigi idióta exei miatt nem mer ilyet mondani inkább...

2015. nov. 30. 02:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg saját tapasztalatokat, példákat várok válaszként, aki járt már így (fiúk) vagy csinált már ilyet (lányok) :)
2015. nov. 30. 02:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Te mondtad már neki? Ha igen, akkor mi volt a reakció?
2015. nov. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ebben a helyzetben vagyok, csak mi féléve vagyunk együtt. Távkapcsolat, de igazából nincs szükség szavakra. Éreztetjük egymással, hogy szeretjük egymást és ez így van jól, engem pl. nem zavar. Gondolkodtam rajta egyszer, hogy miért is van ez így, de mivel nagyon jól megvagyunk, így engem mélyebben nem foglalkoztat a dolog.

2 nappal ezelőtt mondta először, hogy "imádlak", nekem ez is nagyon jólesett, de ha nem mondta volna se lett volna belőle baj.

Lehet a barátnődnek több időre van szüksége, vagy akkor mondja majd ki, mikor már nagyon kikívánkozik belőle, de szerintem ne aggódj emiatt, ha ezen kívül minden jó köztetek. Idő kérdése és fogja Ő mondani. :)


23N

2015. nov. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért rákérdeznék, de nem erőszakosan vagy ilyesmi, mert lehethogy tényleg rossz tapasztalatai vannak. A reakciójából szerintem ogod tudni, mi a helyzet.
2015. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!