Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy egy boldog, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy boldog, jól működő párkapcsolatban élő férfi nem kezd ki más nőkkel? Vagy még akkor is képes rá?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden klappol, akkor nem.
2015. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Pasija válogatja. Ismertem olyan srácot, aki jól működő kapcsolatban lépett félre, és nem egyszer, rendszeresen. A szöveg: hiányzott a változatosság.


De a férfiak jelentős százaléka nem lép félre, ha ténylegesen boldog és jól működő kapcsolatban él, csak kérdés, hogy számára is boldog és jól működő? :) Általában itt csúszik el a közös nevező. Nem ugyanazt jelenti egy nő és egy férfi számára. Ezt kell tisztázni.

2015. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 omba ***** válasza:
100%

Igaz.

Bőséges tapasztalat alapján mondom.

Most boldog, jól működő... sőt azt is tudom, hogy 2-3 nőnél nem is volna akkora feladat sikerre jutni, de eszem ágában sincs.

2015. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Ez a mondás butaság...Az, hogy egy férfi mikor kezd ki más nőkkel, csakis kizárólag attol függ, hogy milyen az illető férfi mentalitása...Van olyan fickó, aki még a legpocsékabb párkapcsolatában sem kezd más nőkkel, míg más palik nem problémáznak ilyesmi dolgokon egy percet sem, hiába tökéletes körülöttük minden...
2015. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen egyénfüggő. Van, aki - saját bevallása szerint is - jól működő párkapcsolata mellett simán félredugna, más meg még rossz párkapcsolatban sem csalná meg a párját.
2015. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Én is olyan vagyok, hogy nem csalok meg senkit. Amúgy ez érdekes, mert nekem ez sosem jutna eszembe, de az eddigi barátnőim mindig azért voltak féltékenyek, mert azt hitték megcsalom, pedig nem tenném meg sosem. Mondjuk inkább szakítok előtte. Csak egy nőt tudok igazán szeretni, nekem nem fér bele több, annál is inkább, mert ha valakit szeretek, mégha nem szerelemből is, azon vagyok, hogy vele minél több időt eltölthessek. Ha nem jó valami miatt és nem lát az ember kiutat, akkor az a véleményem, hogy szakítani kell és olyan újat keresni, akivel meglesz a kölcsönös megfelelés.
2015. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

ez nagyon sok tényezőtől függ, leginkább az érintett személyek tulajdonságaitól, plillanatnyi helyzetétől és elmeállapotától. nincsenek általános receptek és még azt is nehéz definiálni, hogy mit is jelent egy jól működő kapcsolat. amikor épp lángolás és hatalmas KÖLCSÖNÖS érzelmek vannak a pár két tagja között, akkor valószínűleg senki nem lépne félre. viszont ha az érzések nem teljesen egyformán kölcsönösek, mert az egyik fél egy kicsit kevésbé szerelmes, kevésbé elkötelezett, mint a másik, vagy nem csak egy valaki vonzza, mert van egy másik esélyes fél is, aki valamiért nagyon vonzza, akkor könnyen megtörténhetnek dolgok. elég lehet csak egy kedvező(tlen?) pillanat, amikor akár csak rövid időre is épp vonzóbbá válik valaki más.

valószínű, hogy minden kapcsolatban szükség van a tűzre, a vonzalomra és kihívásokra is, hogy fennmaradjon az izgalom. ha megszokássá válik a kapcsolat és rutinná, megszokássá válik, akkor egy idő után eltűnhet belőle a tűz, ami aztán könnyebben fellángolhat mások iránt. egyes elméletek szerint a férfiakat hajtja a vadászösztön és ha egy nőt nem kell már többé meghódítani, mert mindig otthon van és elérhető, akkor egyre kevésbé fogja egy idő után érdekelni az a nő és egyre izgalmasabbá válhat egy kapcsolaton kívüli flört, kaland, amiből akár kapcsolat is lehet, ami ugyanúgy járhat idővel. viszont ha sikerül a kapcsolaton belül fenntartani a tüzet, vannak mindig kihívások, izgalmak, érdekességek, akkor valószínűbb lehet, hogy nem a kapcsolaton kívül keres majd prédát a férfiban lakozó vadász. persze vannak olyan pasik is, akik eleve lusták vadászni és örülnek, ha egy nőt megkaptak, így eszükbe sem jutna másikat keresni, de akár még velük is előfordulhat, hogy egyszer csak elcsábulnak...

2015. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ mennyire önző a pasi.
2016. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Volt már rá precedens többször is, hogy szóba elegyedtem idegen Nőkkel, mert kíváncsi voltam rájuk. Van akivel azóta is tartom a kapcsolatot pedig kapcsolatban élek....sőt még ismerik is egymást a párommal. Fel sem merült bennem, hogy lefeküdjek vele....pedig lenne hozzá kedvem, de szeretek vele beszélgetni,mert nagyon jó humora van.

A megcsalás gondolata mindig fejben dől el....és ha megszületik akkor aszerint cselekszünk és ezt külsőleg nemigen lehet befolyásolni. Ha valaki felfogja azt, hogy van vesztenivalója és annak ellenére bevállalja a hűtlenséget akkor miért is él párkapcsolatban?!!

37F

2016. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!